Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Son beta sonrası batarya performansınızın daha iyi hale gelmesi için Titanium Back-Up programı ile sistem başlatıcı uygulamasını dondurun ve farklı bir launcher kullanmayı deneyin. Benim önerim Nova Launcher. Uygulama içinden hız seçeneklerini düzenleyerek ayrıca geliştirici seçeneklerinden hız düzenlemesi yaparak oranları düşürürseniz daha akıcı ve 60 FPS keyfinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. Miui sistem başlatıcı garip bir şekilde bataryayı sömürüyor. Lütfen unutmayın, benimki sadece cihazınızdan daha fazla performans almanız için ufak öneriler. Denemek yada denememek sizin seçiminiz. Her türlü işlem öncesinde yedek alarak çalışmayı alışkanlık haline getirin. Sevgiler.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Son beta sonrası batarya performansınızın daha iyi hale gelmesi için Titanium Back-Up programı ile sistem başlatıcı uygulamasını dondurun ve farklı bir launcher kullanmayı deneyin. Benim önerim Nova Launcher. Uygulama içinden hız seçeneklerini düzenleyerek ayrıca geliştirici seçeneklerinden hız düzenlemesi yaparak oranları düşürürseniz daha akıcı ve 60 FPS keyfinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. Miui sistem başlatıcı garip bir şekilde bataryayı sömürüyor. Lütfen unutmayın, benimki sadece cihazınızdan daha fazla performans almanız için ufak öneriler. Denemek yada denememek sizin seçiminiz. Her türlü işlem öncesinde yedek alarak çalışmayı alışkanlık haline getirin. Sevgiler.
Bu telefonun orjinal launcher uygulaması bile bataryayı tüketiyorsa büyük bir problem vardır. Hele de eu rom dan nefret ediorum. 3-5 tane xiaomi telefon kullandım, aosp romlar bile daha iyiydi. Xiaomi eu tamamen kanser. Android üzerine bloatware inşa etmiş adamlar resmen.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme: 21.4.14
- Başlık Güncellendi
- İndirme linkleri Eklendi
- Değişiklik Listesi Eklendi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Güncelleme: 21.4.15
- Başlık Güncellendi
- İndirme linkleri Eklendi
- Değişiklik Listesi Eklendi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Link Rom Az sonra Yayınlandığında Eklenecektir.
Yukleyen varmi bunu arkadaslar

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
xiaomi.eu_multi_MI9LiteMICC9_21.4.14_v12-11.zip mi9lite ile mi cc9 aynı cihaz mı?

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme Linkleri Eklenmiştir.

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Güncelleme Linkleri Eklenmiştir.
Güncelledim. Ama sorun var romda, root işlemini yaptıktan sonra telefon açılıyor, 1 - 2 dakika geçtikten sonra telefon kapanıyor ve twrp atıyor kendiliğinden. Root işlemini yapmadığın sürece her şey yolunda

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Son beta ile root sonrası problem yaşayan başka birileri var mı? Problem varsa hiç yüklemeyecem.

Üst Alt