Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
İzlenimlerini bekliyoruz zahmet olmazsa :)

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Temiz kurulum yaptım denedim ve ne yazık ki kubatlifaruk hocamın da dediği gibi bahsedilen hiçbir değişikliğe rastlamadım

optimize et - %20 oranında iyileştirilmiş performans
optimize et - Geliştirilmiş RAM kullanımı

yalan söyleyecek değiller ama bu 2 değişikliğinde yapıldığına inanmıyorum. hız ve akıcılıkta değişen hiçbirşey yok. Sarj olayı belki değişmiştir ama benim için önemli olan akıcılık o yüzden endonezya roma geri dönüyorum ben daha endonezyadan daha akıcı rom görmedim miui12.5 olarak. Lakin yazdıklarım benim cihazım için geçerli romlar her cihazda değişiklik gösterebiliyor bunu göz önünde bulunduralım. Sonuç olarak fikrim olumsuz ne yazık ki

blizzard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi note 10
Konular
0
ben 21.6.xx sürümlerinden sonra göerv çubuğu kaydırmada dalgalanma gibi durumlar farkedince forumda çokça okuduğum endonezya 11.1.1 sürüme geçtim. şuan için gayet iyi ve akıcı gibi. custom romlara göre eksikler var bana göre ama yinede performans olarak iyi durumda. custom romlardan iyi yorum alan olsa ona geçeceğim ama hangi rom konusunu okusam sonu hep hüsran.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
21.7.19 güncellemesi yayınlandı.

OneOS PUBLIC WEEKLY Server For MINote10_MICC9Pro

MIUI VER: V125
Android VER: 11
FILE SIZE: 3067M
MD5: 4f90599557a77e9ce83585acf49d82ec
Device Codename: tucana

OTA ENABLED

OneOs Değişiklikleri

Yeni
- Geliştirilmiş performans
Düzeltme:
- Poco F3 ve MI 10 Kulaklıklarının Harman Kardon' u Devre Dışı Bırakması sorunu düzeltildi (Harman Kardon'un restorasyon cihazlarında Hala aktif)
Yeni
- Tüm cihazlar için Genişletilmiş Bellek (Dahili Bellek Alanı kullanan RAM) etkinleştirildi (muhtemelen bazı cihazlarda çalışmaz) 4 GB ekstra RAM'e sahip cihazlar
Düzeltme:
- İyileştirilmiş RAM yönetimi

Miui Değişiklikleri

- Uygulama, eylem çubuğunda herhangi bir şey yaparken konuşma listesinin ve mesaj listesinin en altına zorla kaydırıyordu sorunu düzeltildi.

Gizlilik koruması
- Bilinmeyen bir kaynaktan uygulama ilk kez başlatıldığında, o uygulama için bildirimleri açma, ağa erişim ve sanal kimliği açma/kapatma hakkında size sorulur.

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Hocalarım yeni güncelleme yayınlanmış galiba

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
OneOs haftalık güncellemesi yayınlanmıştır

OneOS PUBLIC WEEKLY Server For MINote10_MICC9Pro
MIUI VER: V125
Android VER: 11
FILE SIZE: 3076M
MD5: 779cd380e2fea58e86675ae001e2b549
Device Codename: tucana
OTA ENABLED

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
01.08.2021 tarihli 21.8.2 güncellemesi yayınlanmıştır arkadaşlar. Bu güncelleme bazı yenilikler içermektedir. O yüzden yükleme işlemini güncelleme şeklinde değil, format data şeklinde temiz kurulum yaparak yüklemenizi öneririm.

Kullanılan MIUI ALT YAPISI: 21.7.28

OneOS değişiklikleri:

• Optimize Edildi - Sistem simgesi iyileştirmeleri (stok)
  • Optimize Edildi - Yazı tipi iyileştirmeleri (MiLanPro)
  • Yeni - Aynı sürüm veya daha yüksek sürümde oldukları sürece farklı imzalara sahip paketleri yükleme imkanı eklendi, örneğin: NetFlix 2.0 -> NetFlixMod 2.0 veya NetFlixMod 2.1
  • Yeni - Android Stock'un global karanlık modunu devre dışı bırakabilmek için bir işlev eklendi (OneOS Ayarları Altında)
  • Yeni - Ekran açıkken sistem seslerini / bildirimleri etkinleştirme / devre dışı bırakma özelliği eklendi (OneOS Ayarları Altında)
  • Yeni - Düşük pil uyarısını etkinleştirebilmek/devre dışı bırakabilmek için ayar eklendi (OneOS Ayarları Altında)
  • Düzeltme - Üçüncü taraf kaynaklardan sistem uygulamalarını güncellemek istenildiğinde oluşan bir sorun düzeltildi
  • Yeni - Akıllı Ağ (OneOS ayarları altında)
Xiaomi'nin değişiklikleri:

Bildirim alanı:
  • Optimize Edildi - Üçüncü taraf temalarla Optimize Edilmiş Bildirim gölgesi uyumluluğu
  • Düzeltme - Uygulama kilidinin neden olduğu tutarsız bildirim boyutu ve arka planı sorunu
  • Düzeltme - Kilit ekranı bildirimlerinde ara sıra oluşan boşluk sorunu giderildi
Galeri
  • Yeni - Ekran görüntüleri için ekran çerçevesi özelliği eklendi [Mi 10T Lite/Redmi Note 9 Pro 5G]
  • Yeni - Fotoğraf filtreleri: Gourmand, Pinellia, Eventide, Wakakusa
  • Yeni - "Depolamayı optimize et" özelliği, cihazınızda daha küçük, yüksek kaliteli kopyalar tutarken orijinal fotoğrafları ve videoları bulutta saklamanıza olanak tanır
Güvenlik
  • Yeni - Güvenlik taramasına "Olası riskler" sekmesi eklendi
MIUI+
  • Yeni - Uygulamanın yeniden tasarımı

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
01.08.2021 tarihli 21.8.2 güncellemesi yayınlanmıştır arkadaşlar. Bu güncelleme bazı yenilikler içermektedir. O yüzden yükleme işlemini güncelleme şeklinde değil, format data şeklinde temiz kurulum yaparak yüklemenizi öneririm.

Kullanılan MIUI ALT YAPISI: 21.7.28

OneOS değişiklikleri:

• Optimize Edildi - Sistem simgesi iyileştirmeleri (stok)
  • Optimize Edildi - Yazı tipi iyileştirmeleri (MiLanPro)
  • Yeni - Aynı sürüm veya daha yüksek sürümde oldukları sürece farklı imzalara sahip paketleri yükleme imkanı eklendi, örneğin: NetFlix 2.0 -> NetFlixMod 2.0 veya NetFlixMod 2.1
  • Yeni - Android Stock'un global karanlık modunu devre dışı bırakabilmek için bir işlev eklendi (OneOS Ayarları Altında)
  • Yeni - Ekran açıkken sistem seslerini / bildirimleri etkinleştirme / devre dışı bırakma özelliği eklendi (OneOS Ayarları Altında)
  • Yeni - Düşük pil uyarısını etkinleştirebilmek/devre dışı bırakabilmek için ayar eklendi (OneOS Ayarları Altında)
  • Düzeltme - Üçüncü taraf kaynaklardan sistem uygulamalarını güncellemek istenildiğinde oluşan bir sorun düzeltildi
  • Yeni - Akıllı Ağ (OneOS ayarları altında)

Bildirim alanı:
  • Optimize Edildi - Üçüncü taraf temalarla Optimize Edilmiş Bildirim gölgesi uyumluluğu
  • Düzeltme - Uygulama kilidinin neden olduğu tutarsız bildirim boyutu ve arka planı sorunu
  • Düzeltme - Kilit ekranı bildirimlerinde ara sıra oluşan boşluk sorunu giderildi
Galeri
  • Yeni - Ekran görüntüleri için ekran çerçevesi özelliği eklendi [Mi 10T Lite/Redmi Note 9 Pro 5G]
  • Yeni - Fotoğraf filtreleri: Gourmand, Pinellia, Eventide, Wakakusa
  • Yeni - "Depolamayı optimize et" özelliği, cihazınızda daha küçük, yüksek kaliteli kopyalar tutarken orijinal fotoğrafları ve videoları bulutta saklamanıza olanak tanır
Güvenlik
  • Yeni - Güvenlik taramasına "Olası riskler" sekmesi eklendi
MIUI+
  • Yeni - Uygulamanın yeniden tasarımı
teşekkürler hocam , sabah romu temiz kurulum ile yükledim şuan kullanıyorum. Oneos ta rom 2-3 gün kullandıktan sonra anlaşılıyor bende hep o yüzden şimdilik yorum yapmayacağım.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
21.8.9 güncellemesi yayınlanmıştır

Kullanılan MIUI TABAN: 21.8.4

OneOS değişiklikleri:
Yeni - Hiper Vitamin Başlatıcı (Öğle yemeği ayarları ve OneOS ayarları)
Yeni - Durum çubuğunda BT / alarm simgesini gizle (OneOS ayarları)
Poco F3 (alioth) için ekran ayarlarında yeni - 90hz seçeneği

Sistem
Optimize Edildi - Android Güvenlik Yaması Ağustos 2021'e güncellendi [neredeyse tüm cihazlar]

Güvenlik:
Yeni - Yeni "Game Turbo" düzeni (bazı cihazlar)
Yeni - "Uygulama önerileri" widget'ı, şu anda ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamaları gösterir

Ayarlar
Düzeltme - Fiziksel giriş aygıtları için giriş yöntemi seçimi düzgün çalışmadı hatası

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
21.8.9 güncellemesi yayınlanmıştır

Kullanılan MIUI TABAN: 21.8.4

OneOS değişiklikleri:
Yeni - Hiper Vitamin Başlatıcı (Öğle yemeği ayarları ve OneOS ayarları)
Yeni - Durum çubuğunda BT / alarm simgesini gizle (OneOS ayarları)
Poco F3 (alioth) için ekran ayarlarında yeni - 90hz seçeneği

Sistem
Optimize Edildi - Android Güvenlik Yaması Ağustos 2021'e güncellendi [neredeyse tüm cihazlar]

Güvenlik:
Yeni - Yeni "Game Turbo" düzeni (bazı cihazlar)
Yeni - "Uygulama önerileri" widget'ı, şu anda ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamaları gösterir

Ayarlar
Düzeltme - Fiziksel giriş aygıtları için giriş yöntemi seçimi düzgün çalışmadı hatası
bugün yükledim hocam, benim cihazda çok ama çok kötü bi sonuç verdi. Aşırı derecede kasıyor.

Üst Alt