Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Merhaba arkadaşlar. Romu şu sıralar kullanan var mı acaba. Son durum nedir. 11 e geçeyim diyorum ama beta mı stabil mi kurayım karar vermedim. Halihazırda kullanan arkadaşlardan bir destek alsam. Sevgiler.
Hocam şuan için arkadaşın dediği gibi beta daha stabil bu akşam yeni güncelleme yayınlancak istersen bekle direk onu kurarsın

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba arkadaşlar. Romu şu sıralar kullanan var mı acaba. Son durum nedir. 11 e geçeyim diyorum ama beta mı stabil mi kurayım karar vermedim. Halihazırda kullanan arkadaşlardan bir destek alsam. Sevgiler.
12 beta 21.1.6 sürümü kullanıyorum rom gayet stabil durumda ben çok beğendim şarjda güzel gidiyor

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Hocam şuan için arkadaşın dediği gibi beta daha stabil bu akşam yeni güncelleme yayınlancak istersen bekle direk onu kurarsın

Tamam Ali ustam bekleyelim dediğin gibi onu kurarım. Sevgiler.

Son düzenleme:

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme: 21.1.13
Konuya
- Başlık Güncellendi
- İndirme linkleri Eklendi
- Değişiklik Listesi Eklendi
Güncelleme ile gözüme çarpan ilk değişiklik simge animasyonları geri gelmiş miui 12.5 ile beraber gitmişti.

Son düzenleme:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Güncelleme: 21.1.13
Konuya
- Başlık Güncellendi
- İndirme linkleri Eklendi
- Değişiklik Listesi Eklendi
Güncelleme ile gözüme çarpan ilk değişiklik simge animasyonları geri gelmiş miui 12.5 ile beraber gitmişti.

link çalışmıyor

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Eu 12.1.3 stabil yüklü veri kaybı yaşamadan ve her hangi bir olumsuzluk yasamadan bugün çıkan betaya güncellenir mi?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Eu 12.1.3 stabil yüklü veri kaybı yaşamadan ve her hangi bir olumsuzluk yasamadan bugün çıkan betaya güncellenir mi?
hayır güncellenmez sıfırdan temiz kurulum ile eu betaya geçiş yapmanız lazım kararlı romdan beta roma direk veri kaybetmeden geçiş yapmak mümkün değildir

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
hocam ikiside and11olduğu için teknik açıdan mümkün ama ben şiddetle size temiz kurulum ile geçmenizi öneriyorum..
eğer bunu istemiyorsanız şunu deneyin..
en azından wipe system dalvik cache yapıp romu flaşlayın eğer açılmaz ve twrp ekranına atarsa tekrar wipe,system,cache dalvik yapıp eski romunuzu kurun veri kaybı olmadan açılır telefon.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam ikiside and11olduğu için teknik açıdan mümkün ama ben şiddetle size temiz kurulum ile geçmenizi öneriyorum..
eğer bunu istemiyorsanız şunu deneyin..
en azından wipe system dalvik cache yapıp romu flaşlayın eğer açılmaz ve twrp ekranına atarsa tekrar wipe,system,cache dalvik yapıp eski romunuzu kurun veri kaybı olmadan açılır telefon.
hocam mümkün değil stabil romdan beta roma tak diye veri kaybetmeden sorunsuz geçemez android 11 olması önemli değil ikisi içerik yapı itibariyle birbirinden çok farklı stabil romdaki ayarlar beta romda çakışma yapar cihaz açılmaz boot ekranında kalır yada twrp veya fastbootta döngüye girer temiz kurulum ile geçmesi lazım başka alternatif söz konusu değil

Üst Alt