Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana)/ Eu Android 11 MIUI 13

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
ben guncelledim ama hic bisi degismiyor widget vs. android 11de olugu icinmi ?
Zaten güncelleme detaylarında değişenler yazıyor, çoğu güncelleme A12 üzerinde olduğu için her hafta güncelleme yapmanıza gerek yok.

Enyalios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
1
Son sürüme geçtim fakat sürekli hata bildirimi ile ilgili popup ekran açılıyor. Bunun kapatmanın bir yolu var mıdır?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Son sürüme geçtim fakat sürekli hata bildirimi ile ilgili popup ekran açılıyor. Bunun kapatmanın bir yolu var mıdır?
Son sürüme güncelleme yapar gibi geçtiyseniz, format ve 4 wipe yaparak yeniden yükleme yapın, verdiği tüm hatalardan kurtulursunuz.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Yeni sürüm linklerini bu hafta ben vereyim bari :)

Yeni kurdum ve stabilitesi gittikçe her güncelleme ile daha da iyileşiyor. Şarj konusunda geçen hafta ki sürüm baya kendine getirmişti cihazı bu hafta ki sürümü deneyecek kadar sürem olmadı. Ayarlar kısmında dikkat etmedim ama sanki ufak tefek tasarımlar farklar mevcut gibi tabi dediğim gibi emin değilim bana öyle geldi. Benim için en önemli şey stabilitenin korunuyor olmasıydı o konuda çıktığı günden bu yana beni hiç üzmedi.

chadow35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Gümrük
Konular
3
Twrp üzerinden güncel bir stock rom yükleyip, onun üzerinden format atarak yükleme yaparsanız geçebilirsiniz.
Abi geç yazıyorum ama geçtim herhangi bi sıkıntı olmadı şu an güncel bi şekilde kullanıyorum.

sansarcelal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Yeni sürüm linklerini bu hafta ben vereyim bari :)

Yeni kurdum ve stabilitesi gittikçe her güncelleme ile daha da iyileşiyor. Şarj konusunda geçen hafta ki sürüm baya kendine getirmişti cihazı bu hafta ki sürümü deneyecek kadar sürem olmadı. Ayarlar kısmında dikkat etmedim ama sanki ufak tefek tasarımlar farklar mevcut gibi tabi dediğim gibi emin değilim bana öyle geldi. Benim için en önemli şey stabilitenin korunuyor olmasıydı o konuda çıktığı günden bu yana beni hiç üzmedi.

Bende şu an Beta 12.6 kurulu bu sürümü kursam telefon sıfırlanır mı?

Üst Alt