Soru Mi note 10 pro (cc9 pro) mu Mi10t mi

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Herkese hayırlı sahurlar.Mi 10t kullanıyorum.Fakat aklımda mi note 10 pro var özellikle amoled olması ve kamera acısından aklımı çeliyor.Sizce mi10t de kalmalı mıyım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Ben de yeni mi 10T aldım. Aslında Amoled ekran akımı güzel şık görünüyor. Ben de Amoled ekranlı bir cihaz alacaktım ancak Mi 10T dengi işlemciye sahip Amoled ekranlı iyi bir cihaz almak çok maliyetli. Aynı fiyata denk gelenlerin de işlemcisi çok geride.

Örnek vermek gerekirse mi 10T benchmark sonuçları net şekilde Mi Note 10 Pro'nun 2 katı. 2 kat fark da az değil doğrusu SD 865 bildiğin canavar. Amoled ekran olmazsa olmazım diyorsan geçebilirsin elbette.

godspeedyou!

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
1
Kavisli ekrana sahip olduğu için Mi note 10'a uygun ekran koruyucu bulmak biraz zor açıkçası ve kırılırsa maliyeti epey yüksek oluyor, ayrıca mi note 10 pro'nun kamera yönünden mi note 10'la kıyasla gözle görülür 1 farkı maalesef yok. Üzerindeki sensörün de her koşulda mükemmel sonuç vermediğini söylemem gerekir. Amoled'den IPS'e geçiş yaptım eksikliğini hissetmiyorum açıkçası + olarak 144hz ekranın keyfi farklı olacaktır. Donanımsal olarak da hızlı olmasından dolayı Mi10T tercih ederdim ben. Ama tamamen kamera yönüne odaklanmak istiyorsanız Mi note 10 daha iyi 1 tercih olur. Bu arada güncel fiyatını bilmiyorum ama Poco F2 pro'ya da göz atmanızı öneririm, ikisinin iyi yönlerine sahip.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Ben mi note 10 kullanıyorum 16. aya girdim çok memnunum. Kamera bazlı bir cihaz olduğu için işlemciyi zayıf bıraktılar. He yolda bırakıyor mu derseniz gündelik tüm işleri eksiksiz yapıyor mi10t de güzel cihaz. 144hz ekran tazeleme fark ettiriyor kendini. Benim arkadaşta mi 10t pro almıştı iki cihazın kameralarını merak ederseniz diye aşağıya incelemeyi bırakıyorum

Pandoratr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
xiaomi note10s
Konular
4
Herkese hayırlı sahurlar.Mi 10t kullanıyorum.Fakat aklımda mi note 10 pro var özellikle amoled olması ve kamera acısından aklımı çeliyor.Sizce mi10t de kalmalı mıyım.
10t aldım şarjı bitmek bilmiyo ekran kalitesi kamera hoşuma gitti boşa okadar para werme 10 pro luzumsuz pahalı 10s al hızlı şarj oluyo her şeyi çok güzel pişman olmasın

Üst Alt