Diğer Mi Note 10 Muazzam gece performansı

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Eğer aradığınız kamerası iyi olsun, pili iyi gitsin, ekran deneyimi iyi olsun iyi film izlensin vs ise Mi note 10 Tam aradığınız cihaz. 1.5 aydır kullanıyorum kamera inanılmaz. İşte bu zamana kadar gece çektiğim en iyi fotoğraf deneyimi diyebilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir diğer fotoğrafı caminin içinden ekrandan ortam ışığını kısarak çektim. Detaylar mükemmel

Ekli dosyalar

• IMG_20200202_191335-01-01.jpeg
    8,3 MB · Görüntüleme: 235
  • IMG_20200202_190751.jpg
    8,9 MB · Görüntüleme: 154

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
gercekten mukemmel kalite

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Anlatmaya gerek mikemeemellllll
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Harika bir kare hocam eline, lensine sağlık. inlove~~

img_20200202_191335-01-01-jpeg.92563

Bu arada ikinci fotoğrafı nasıl çektiğinizi biraz daha detaylandırabilirmisiniz. Bu camideki duvar işlemesimi, öyleyse yazı harici yerleri nasıl simsiyah çıktı, sonradan bir müdahale var mı?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Harika bir kare hocam eline, lensine sağlık. inlove~~

img_20200202_191335-01-01-jpeg.92563

Bu arada ikinci fotoğrafı nasıl çektiğinizi biraz daha detaylandırabilirmisiniz. Bu camideki duvar işlemesimi, öyleyse yazı harici yerleri nasıl simsiyah çıktı, sonradan bir müdahale var mı?

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim kardeşim ikinci fotoğrafta duvardaki işlemeye yaklaştım ekran odağından ışığı kıstım flaşsız çektim zaten duvardaki işleme siyah bir zemin üzerine içten aydınlatılmış led ışıkla azıldığı için ortaya böyle bir görüntü çıktı İstanbul Üsküdar'da ilahiyat fakültesi var onun Cami kısmında bu işleme bir gün yolun düşerse girip bakabilirsin uzaktan çekilmiş görüntülerinde fotoğraf Tabii ki daha farklı duruyor yakından ve ekrandan pozlama ışığını kısınca ortaya böyle bir görüntü çıktı

Son düzenleme:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Gcam ile kalitesi daha da artar mı acabainlove~~ Bu cihazda şuana kadar ki en büyük mobil kamera sensörü kullanıldı o yüzden gece ışığı çok iyi alıyor ve sonuç ortada :) Çok başarılı.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Gcam ile kalitesi daha da artar mı acabainlove~~ Bu cihazda şuana kadar ki en büyük mobil kamera sensörü kullanıldı o yüzden gece ışığı çok iyi alıyor ve sonuç ortada :) Çok başarılı.

Şu an Gcam'ın en stabil sürümünü kullanıyorum gece modunda Gcam cihazın kendi kamerasına göre gerçekten farkını ortaya koyuyor sadece gece modu için kullanıyorum Onun dışında stock kamera daha başarılı Google kamerada normal fotoğraf çektiğimiz zaman renkler biraz solgun çıkıyor bu sorun hala düzeltilmemiş ama gece modunda Google kamera Gerçekten müthiş

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Şu an Gcam'ın en stabil sürümünü kullanıyorum gece modunda Gcam cihazın kendi kamerasına göre gerçekten farkını ortaya koyuyor sadece gece modu için kullanıyorum Onun dışında stock kamera daha başarılı Google kamerada normal fotoğraf çektiğimiz zaman renkler biraz solgun çıkıyor bu sorun hala düzeltilmemiş ama gece modunda Google kamera Gerçekten müthiş

Evet hocam gcam gerçekten gece harika . Örnek fotoğrafları bekleriz gcam ile. Bazı gcamlerde renk doygunluk ayarı oluyor isterseniz yükseltip o solukluktan kurtarabilirsiniz. Belki kullandığınızın ayarlarında da vardır.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Evet hocam gcam gerçekten gece harika . Örnek fotoğrafları bekleriz gcam ile. Bazı gcamlerde renk doygunluk ayarı oluyor isterseniz yükseltip o solukluktan kurtarabilirsiniz. Belki kullandığınızın ayarlarında da vardır.
Hintli bir çocuğun incelemesini izledim aynı sürüm var aynı telefon ama o Google kameranın ayarlarına girdiğinde farklı ayar seçenekleri çıkıyor Ben bir türlü ayarları çıkartamadım Ondan sonra da bıraktım zaten telefonun kendi kamerası normal çekimler için çok çok yeterli gece de Google Kamera ile işi çözüyoruz Xiaomi biraz önem verirse bu kameranın performansı daha da artacaktır zaten cihaz çıkalı daha 2,3 ay oldu ilerleyen güncellemeler kamera performansını daha da arttıracaktır

Üst Alt