Soru Mi note 10 mi note 10 pro

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Merhaba note 10 ve 10 pro arasında fiyat farkı var az da değil bu fark epey den baktım karşılaştırma bire bir aynı nerdeyse ram oynuyor fiyat farkını pro amiral cihazdır diye düşündüm işlemci de aynı bu fiyat farkı neden ortaya çıkıyor ?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhaba note 10 ve 10 pro arasında fiyat farkı var az da değil bu fark epey den baktım karşılaştırma bire bir aynı nerdeyse ram oynuyor fiyat farkını pro amiral cihazdır diye düşündüm işlemci de aynı bu fiyat farkı neden ortaya çıkıyor ?
Kameradan kaynaklı hocam. Proda 8 elementli mi ne lens kullanılıyor olması lazım. Lite olanını kullanıyorum ben note 10 ve 10 pro ile her şeyi aynı sadece kamerası fark ediyor yine

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
İlginç bu fiyat farkına değecek bir kamerami bu keşke ekstra işlemci farkı da olsaydı pro da

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
İlginç bu fiyat farkına değecek bir kamerami bu keşke ekstra işlemci farkı da olsaydı pro da
Bu seride böyle yaptılar hocam. Bana soracak olursanız note 10 proya o fiyatlar çok fazla

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Bu seride böyle yaptılar hocam. Bana soracak olursanız note 10 proya o fiyatlar çok fazla
Bana da fazla geldi pro diyince aklıma dediğim gibi ilk işlemci yüksektir diye düşündüm netten baktım aynı görünce şaşırdım açıkçası hayırlısı daha mantıklı cihazlar çıkar ins bizler için :)

Üst Alt