Yardım Mi Note 10 Lite yay sesi geliyor

korkmaz9956

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
17
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce mi note 10 lite modelini aldım telefona parmağımla vurunca özellikle orta-alt kısımdan titreşim geliyor hatta parmağımla sert bi şekilde vurunca biraz yay sesi de geliyor. Diğer kullanıcılarda da aynısı oluyor mu? Telefonda birde arasıra şebeke çekmeme sorunu oluyor mesele 4.5g full çekerken aynı yerde 5-10 dk sonra çekmeyebiliyor yada çekim gücü full gösterip internete giremeyebiliyorum. Titreşim sıkıntısı buna bağlı olabilirmi, antende vs. Sıkıntı mı var acaba? Garantiye vermelimiyim?

N10LT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Biyomedikal Teknik
Konular
2
Benimde sabah kalktığımda telefon soğukken ekranin ortasina basinca boşluk var gibi geliyor. Gün içinde kullanırken hiçbir sorun yok. Herkeste mevcutmu acaba.

FurkanKose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
7
Genelde telefonu sert bi yere koyarken oluyor içinde bir şey titriyor gibi hafiften

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Evet orta alt kısıma vurunca yay sesi ve çok az bir titreşim geliyo bence olağan birşey şebeke sorunu da var ama telefondan mi yoksa türk telekomdan mi anlayamadim

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Bende 1 2 hafta önce telin altın hafif bir üstüne bastırınca çıt sesi geliyordu kendi kendine kayboldu aynı şey değil sanırım. Şebeke ise yazılımsal hata olabilir güncelleyip dener misiniz bir de.

Üst Alt