Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V13.0.4.0 Fastboot Custom Rom / Android 12

aehzmgeit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
bu yöntemle rom attığımızda yurtdışı cihazlarda IMEI kaydına bir etkisi olur mu? risk var mı?

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Bildiğim bir konu değil. Fastboot ile rom yüklemek zarar veriyorsa bu da zarar verir. Risk alıp almamak size kalmış

MesuttCan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MesutCan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam iyi günler,
Miui 11i bıraktığım günden beri cihaz gitgide daha berbat bi hal alıyor. İlk aldığım zamanki batarya performansıyla alakası yok cihazın, suan takılmalar da başladı. Miui 12.5i kurduktan sonra formatlamıştım ancak 13te yapmadım. Onun yerine sizin önerebileceğiniz en stabil akıcı rom varsa onu kurarken format atayım. Herhangi bir tavsiyeniz var mıdır acaba? Yoksa miui 11e dönmeyi düşünüyorum

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Hocam iyi günler,
Miui 11i bıraktığım günden beri cihaz gitgide daha berbat bi hal alıyor. İlk aldığım zamanki batarya performansıyla alakası yok cihazın, suan takılmalar da başladı. Miui 12.5i kurduktan sonra formatlamıştım ancak 13te yapmadım. Onun yerine sizin önerebileceğiniz en stabil akıcı rom varsa onu kurarken format atayım. Herhangi bir tavsiyeniz var mıdır acaba? Yoksa miui 11e dönmeyi düşünüyorum
Miui olarak 11.0.8.0 fena değildi ondan sonra da xtrv 13.0.1.0 gelir bence ama aosp kullanırım dersen şuan toco için en stabil ve en akıcı rom derpfesttir.

MesuttCan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MesutCan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Miui olarak 11.0.8.0 fena değildi ondan sonra da xtrv 13.0.1.0 gelir bence ama aosp kullanırım dersen şuan toco için en stabil ve en akıcı rom derpfesttir.
Tavsiyelerinizi için çok teşekkürler hocam. Xtrv gönderinize baktım da ikonlar pek hoşuma gitmedi, onlar özelleştirilebiliyor değil mi? Normal miuinin modlanmış hali yalnızca. Eğer öyle ise ona geçebilirim

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Tavsiyelerinizi için çok teşekkürler hocam. Xtrv gönderinize baktım da ikonlar pek hoşuma gitmedi, onlar özelleştirilebiliyor değil mi? Normal miuinin modlanmış hali yalnızca. Eğer öyle ise ona geçebilirim
Rica ederim. İkonlar değişiyor zaten ordaki ikonlar stock değil ben değiştirmiştim

Sakaryist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi9se
Konular
0
Telefon uygulaması Google mı Xiaomi in kendi uygulamasimi ?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Şuan bu romu kullanan var mı acaba ? Yükledim fena çalışmıyor lakin kilit ekranında genel parlaklık ana ekrana göre kısık oluyor çok rahatsız etti bu beni nasıl çözülür bilen var mı ? (Ayarlarda duvar kağıdını karart modu kapalı ki sadece duvar kağıdı kısık değil saat göstergesi vs de kısık oluyor)

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Şuan bu romu kullanan var mı acaba ? Yükledim fena çalışmıyor lakin kilit ekranında genel parlaklık ana ekrana göre kısık oluyor çok rahatsız etti bu beni nasıl çözülür bilen var mı ? (Ayarlarda duvar kağıdını karart modu kapalı ki sadece duvar kağıdı kısık değil saat göstergesi vs de kısık oluyor)
En son 2 ay önce güncellendi baktığımız zaman eski bir rom oldu artık. Yeni aosp romlara yönelebilirsiniz veya update bekleyebilirsiniz.

Üst Alt