MIUI 12 Mi Note 10 Lite Türkiye Kararlı Mıuı 12 Rom V12.0.2.0.QFNTRXM İndirme Bağlantıları

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bu romu yüklerken bu şekilde oldu şuan, ne yapmam lazım?
Stoya hocam yardımın lazım, aceba dedim dosya bozukmu ikinci kez bi daha indirdim. usb portunu değiştim 2.0 da takılı. bu seferde 315 saniyede aynı hatayı verdi, aceba fastboot dosyasımı bozuk siteye yüklenen?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yok hocam fastboot dosyası sağlam rom klasörünü direk c ye atın sonrs mi flashtan direk c den seçin sorun çıkmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam fastboot dosyası sağlam rom klasörünü direk c ye atın sonrs mi flashtan direk c den seçin sorun çıkmaz
Muhtemelen masaüstüne attığınız için sorun oluyor direk bilgisayar c nin içine atın rom klasörünü

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Hocam Global 12.0.2 (QFNMIXM) yüklü 1 aydır. Hiç stabil degil, bundan once 11.0.8 vardı performanstır pildir her şeyi çok iyiydi arayüz çok akiciydi. BL kilidim kapalı cihazı banka uygulamaları vs oldugu icin rootlamak istemiyorum. Türkiye Rom u bence de cok daha stabil çalışıyordur. Nasil Turkiye romuna gecebilirim. Yardim edebilirseniz memnun olurum.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam Global 12.0.2 (QFNMIXM) yüklü 1 aydır. Hiç stabil degil, bundan once 11.0.8 vardı performanstır pildir her şeyi çok iyiydi arayüz çok akiciydi. BL kilidim kapalı cihazı banka uygulamaları vs oldugu icin rootlamak istemiyorum. Türkiye Rom u bence de cok daha stabil çalışıyordur. Nasil Turkiye romuna gecebilirim. Yardim edebilirseniz memnun olurum.
Hocam fastboot sürümünü indirip mi flash tool ile kurulum yapacaksınız

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Kilidi açmanız lazım hocam
Hocam bu işlerde yeniyim de kilidi açmak rootlamak mi oluyor yoksa twrp ya da magisk indirince mi rootlamis oluyorum. Bir de kilidi açtım TR romunu yukledim tekrar kilidi kapatabiliyor muyum? Kilidi kapattıktan sonra garanti tekrar geçerli olur mu?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam bu işlerde yeniyim de kilidi açmak rootlamak mi oluyor yoksa twrp ya da magisk indirince mi rootlamis oluyorum. Bir de kilidi açtım TR romunu yukledim tekrar kilidi kapatabiliyor muyum? Kilidi kapattıktan sonra garanti tekrar geçerli olur mu?
Root ayrı hocam.
Twrp den magisk flashlarsanız root olur.
Bootloader kilidini açıp rom yükledikten sonra tekrar kapatabilirsiniz fakat garantiniz iptal olabilir.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam roota ya da bootloader kilidini açmaya vs gerek var mı yoksa direk mi flashla yükleyebilir miyim
Aşağıdaki rehberi inceleyiniz hocam bootloader kilidi kapalı olsa da global romlar arası geçiş yapabilirsiniz.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Aşağıdaki rehberi inceleyiniz hocam bootloader kilidi kapalı olsa da global romlar arası geçiş yapabilirsiniz.
Hocam Türkiye romuna geçiş yapabilceğini sanmıyorum bu tool ile yinede sansını denesin arkadaş

Üst Alt