Çözüldü Mi Note 10 Lite Telefonuma ROM Atmam Gerekli, Nasıl Yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Airlemur89765,

Görsel anlatım var...

Airlemur89765

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Ucr
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
8
Cihazıma ROM yüklendi, sağolun.

Airlemur89765

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Ucr
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
8
Stoya adlı arkadaşa çok teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisi sayesinde telefonum ortalama 1 yıl kadar neredeyse kullanılamaz hale geldi. Bilgisiz biri olduğumu belirtmişim ve Custom ROM istemişim. Ancak arkadaş bana Custom ROM yerine gerçekten "Harika"(!) bir "Custom ROM" tadında ROM önermiş. Çok sağolun.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bence burada belli kişileri suçlamak yanlış. Burası bir forum sitesi ve herkesin okuyup araştırıp, yapabileceği şeyler paylaşılıyor. Bir başkasının önerisi ancak öneri olabilir ama bunu uygulayıp uygulamamak kişinin kendi sorumluluğundadır. Keşke romdan memnun kalmayınca yazsaydınız, size güncel başka romlar önerseydik. Olayın üstünden 1 yıl geçmiş, cihaz 1 yıldır neredeyse kullanılamaz halde demeniz kötü olmuş. Tekrar orjinal yazılıma bile dönülüyor xiaomi cihazlarda. Hiç bir kaybınız sıkıntınız olmazdı.

Airlemur89765

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Ucr
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
8
Bence burada belli kişileri suçlamak yanlış. Burası bir forum sitesi ve herkesin okuyup araştırıp, yapabileceği şeyler paylaşılıyor. Bir başkasının önerisi ancak öneri olabilir ama bunu uygulayıp uygulamamak kişinin kendi sorumluluğundadır. Keşke romdan memnun kalmayınca yazsaydınız, size güncel başka romlar önerseydik. Olayın üstünden 1 yıl geçmiş, cihaz 1 yıldır neredeyse kullanılamaz halde demeniz kötü olmuş. Tekrar orjinal yazılıma bile dönülüyor xiaomi cihazlarda. Hiç bir kaybınız sıkıntınız olmazdı.

Yaklaşık dedim farkındaysanız. Yani tam olarak emin değilim. 9 ay ila 12 ay arası kullandım.

Suçlamanın yanlış olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta konuma Custom ROM istiyorum yazmışım ve arkadaş bana Custom ROM önermemiş.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Yaklaşık dedim farkındaysanız. Yani tam olarak emin değilim. 9 ay ila 12 ay arası kullandım.

Suçlamanın yanlış olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta konuma Custom ROM istiyorum yazmışım ve arkadaş bana Custom ROM önermemiş.
Bir önceki sayfada size önerilen Hellas rom Custom romdur.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

Neyse ki tüm yazışmalar halen mevcut... Siz custom rom istemişsiniz ve kendisi de size kullandığı ve memnun olduğu bir custom rom önermiş. Hatta yüklendi diye teşekkür de etmişsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ya da şöyle diyelim siz bu "custom rom" denilen şeyin ne olduğunu zannediyorsunuz?

Airlemur89765

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Ucr
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
8
Neyse ki tüm yazışmalar halen mevcut... Siz custom rom istemişsiniz ve kendisi de size kullandığı ve memnun olduğu bir custom rom önermiş. Hatta yüklendi diye teşekkür de etmişsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ya da şöyle diyelim siz bu "custom rom" denilen şeyin ne olduğunu zannediyorsunuz?

Custom Rom mu? MIUI Stock Rom'dan neredeyse hiçbir farkı yok. Yalnızca bir kaç hata düzeltmesi yapılmış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neyse arkadaşlar. Ben yanıtımı verdim. Bundan sonra maalesef siteye girmem muhtemelen. Sağlıklı kalın.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Custom Rom mu? MIUI Stock Rom'dan neredeyse hiçbir farkı yok. Yalnızca bir kaç hata düzeltmesi yapılmış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neyse arkadaşlar. Ben yanıtımı verdim. Bundan sonra maalesef siteye girmem muhtemelen. Sağlıklı kalın.

Zaten MIUI Custom rom da o demek... Siz ya ne istediğinizi bilmiyorsunuz ya da oldukça gergin bir gününüzdesiniz ve birilerini suçlamak istiyorsunuz galiba. Neyse siz de sağlıklı kalın hi~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt