Tavsiye Mi Note 10 Lite tavsiye eder misiniz?

ata122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
Mi A1
Konular
1
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bu cihazı yada Samsung alternatifi olan M51 i almayı düşünüyorum, açıkçası gönlüm Mi Note 10 Lite modelinde daha çok, kullanan arkadaşlarım tavsiye ederler mi, pek oyun oynamıyorum iyi bir kamera, iyi bir batarya ve iyi bir ekran aradığım için bu telefonu düşünüyorum, 6GB ram 128GB hafıza olan versiyonunu Hepsiburada satıcısından almayı düşünüyorum. Şuanda kullandığım cihaz Mi A1, sensör sorunu bunda da vardı, telefonu açtıktan sonra ekran kilitlemeye bir kez basarak bu sorunu çözebiliyordum, acaba bu cihazda da aynı şekilde çözülebiliyor mu?

İlginize çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Aras35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAS
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
İlk önce şunu belirteyim. Eğer wifi de kullanacaksan bu telefonu alma kardeşim. Online oyun falan takılıyorsan hele performans ekran için pil için hiç bir sözüm yok oralar gayet iyi ama wifi beni delirtti. Kamera konusu daha başarılı olabilirdi bence. Ama normal günlük kullanım için gayet güzel. 2 gün şarj etmediğim oluyor. Alabiliyorsan lite değilde düz modeli al ya da poco f2 pro var oda güzel değerlendirilir bence.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
57 sayfa konusu mevcut Yes~~

semih34ist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Android
Konular
0
Ben de bir telefon almak istiyorum. Bir sitesinde 2021’nin ey iyi telefonlarını gösteriyor. Fakat bence tüm telefonlar listelenmemiş. Örneğin Mi markasını göremedim ki bence en önemli bir telefon markası. Pekiyi cebimizdeki paraya 3bin TL uygun en iyi telefon alınabilir mi…

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bu cihazı yada Samsung alternatifi olan M51 i almayı düşünüyorum, açıkçası gönlüm Mi Note 10 Lite modelinde daha çok, kullanan arkadaşlarım tavsiye ederler mi, pek oyun oynamıyorum iyi bir kamera, iyi bir batarya ve iyi bir ekran aradığım için bu telefonu düşünüyorum, 6GB ram 128GB hafıza olan versiyonunu Hepsiburada satıcısından almayı düşünüyorum. Şuanda kullandığım cihaz Mi A1, sensör sorunu bunda da vardı, telefonu açtıktan sonra ekran kilitlemeye bir kez basarak bu sorunu çözebiliyordum, acaba bu cihazda da aynı şekilde çözülebiliyor mu?

İlginize çok teşekkür ederim, iyi forumlar.
Mi note 10 lite, poco x3 nfc, m51 3ü arasında bir tercih yapacak olsam tercihim m51 olurdu ama düz model alacak olsam Mi note 10 tercih ederdim Ois, 108 mp kamera, geniş açıda 20 mp kamera gibi özellikleri açısından mi note 10 çok çok iyi.

ata122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
Mi A1
Konular
1
Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler, Mi Note 10 Lite aldım, M51 in ekranı biraz fazla büyük geldi, oyun ile işim olmadığı için de Poco X3 düşünmedim.
Telefonu MIUI 11.x ile kullanıyorum, güncellemedim, şuanda sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt