Yardım Mi note 10 lite, surekli MİUİ yazısına dönüp açılıyor

Jmnzr0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kumanda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Arkadaşlar merhaba, telefon durduk yere kapanip acilmaya başladı, kapanma derken MİUİ yazısını görüyor açılıyor bu sürekli tekrarlanıyor telefon Mi note 10 lite acil yardım lutfen. Ciddi şekilde yoruldum miui hatalarindan

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazın bootloop'a düşmesinin bir sebebi olmalı, yaptığınız herhangi bir işlemden kaynaklanıyor olabilir. Öncesinde yaptıklarınızı da söylerseniz yardımcı olabiliriz. Yada bu şekilde tahmin yürütürüz sistem hatası olmuş, sıfırlayın düzelir diyebiliriz ki; sıfırlarsanız düzelir.

Jmnzr0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kumanda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın bootloop'a düşmesinin bir sebebi olmalı, yaptığınız herhangi bir işlemden kaynaklanıyor olabilir. Öncesinde yaptıklarınızı da söylerseniz yardımcı olabiliriz. Yada bu şekilde tahmin yürütürüz sistem hatası olmuş, sıfırlayın düzelir diyebiliriz ki; sıfırlarsanız düzelir.
8 aydır kullanıyorum telefonu şuana kadar böyle bişi yapmadi, bunu yaptım onun için oldu diyebilcegim bişi yok sadece betaya geçtim ama sadece kayıt oldum herhangi bir güncelleme gelmedi yani tam olarak betada sayilmam

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
8 aydır kullanıyorum telefonu şuana kadar böyle bişi yapmadi, bunu yaptım onun için oldu diyebilcegim bişi yok sadece betaya geçtim ama sadece kayıt oldum herhangi bir güncelleme gelmedi yani tam olarak betada sayilmam
Hocam en basitinden yüklenilen bir uygulama da bu hataya sebep olabilir. Cihazın BL kilidi açık ise cihazı twrp menüsüne alıp yedek aldıktan sonra sıfırlayabilir yada kullandığınız romu yeniden yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Cihaz kilitli ise sıfırlama yaptığınızda tüm verileriniz silinir.

Jmnzr0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kumanda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Hocam en basitinden yüklenilen bir uygulama da bu hataya sebep olabilir. Cihazın BL kilidi açık ise cihazı twrp menüsüne alıp yedek aldıktan sonra sıfırlayabilir yada kullandığınız romu yeniden yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Cihaz kilitli ise sıfırlama yaptığınızda tüm verileriniz silinir.
Anladım hocam, çok teşekkür ederim, boot kilidi kapalı dün pi wallet diye uygulama yüklemiştim ondan mi acaba bilemedim, dediğiniz gibi yedekleyip sifirlayacagim

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Jmnzr0, bir kere eski bir telefonumda bir tane duvar kağıdı uygulaması yüklemiştim hocam. Garip bir hatası mı ne varmış uygulamanın internette araştırınca görmüştüm ve cihazı açamamıştım. Sıfırlayıp baştan kurmam gerekmişti o uygulama yüzünden. Sizin de son yüklediğiniz uygulamalarla ilgili olabilir

Jmnzr0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kumanda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Jmnzr0, bir kere eski bir telefonumda bir tane duvar kağıdı uygulaması yüklemiştim hocam. Garip bir hatası mı ne varmış uygulamanın internette araştırınca görmüştüm ve cihazı açamamıştım. Sıfırlayıp baştan kurmam gerekmişti o uygulama yüzünden. Sizin de son yüklediğiniz uygulamalarla ilgili olabilir
Tamamdir çok sağol, bakacam uygulamalara

emirsaribulak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
sorunu buldum sd karttan dolayı hata veriyomuş eğer sd kart kullanıyosun çıkartman lazım

Jmnzr0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kumanda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Üst Alt