Yardım mi note 10 lite sorunu

celo16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celal
Cihazım
xiaomi note10
Konular
1
telegonu alalı 5 gün oldu nerdeyse son günlerde fark ettiğim bişey mevcut klavyede hızlı yazan bırıyım bazen bastıgım harfleri algılamıyor sankı dokunmatık tutmuyo gibi kullandığım romdan kaynaklı olabilir mi?
11,0,5,0 Global

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Böyle bir konuya daha önce rastlamadım. Swift klavye gibi diğer klavyelerde deneyip aynı sorunun olup olmadığını paylaşır mısınız ?

Oyla:

celo16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celal
Cihazım
xiaomi note10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle bir konuya daha önce rastlamadım. Swift klavye gibi diğer klavyelerde deneyip aynı sorunun olup olmadığını paylaşır mısınız ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

swift klavyeye hıc alışkın değilim 1,2 sefer denedım sorun yok gibi fakat şöyle bi durum daha var mesela ss almayı menü tuşuna atadım ona basılı tutup ss almaya çalıştığımda son kullanılan uygulamaları gösterıyo bi kere daha deneyince düzeliyor.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

swift klavyeye hıc alışkın değilim 1,2 sefer denedım sorun yok gibi fakat şöyle bi durum daha var mesela ss almayı menü tuşuna atadım ona basılı tutup ss almaya çalıştığımda son kullanılan uygulamaları gösterıyo bi kere daha deneyince düzeliyor.
Hocam ben tam ekran hareketlerini kullanıyorum, en stabili MIUI'da tam ekran hareketleri. Şuana kadar hiç bozukluk yapmadı.

Oyla:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Oyla:

osskur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ee
Cihazım
s3
Konular
0
telegonu alalı 5 gün oldu nerdeyse son günlerde fark ettiğim bişey mevcut klavyede hızlı yazan bırıyım bazen bastıgım harfleri algılamıyor sankı dokunmatık tutmuyo gibi kullandığım romdan kaynaklı olabilir mi?
11,0,5,0 Global
Yaşadığın Sorun devam ediyor mu? Bahsettiğiniz sorun ben de yaşıyorum. Bir çözüm bulabildin mi

Oyla:

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
11,0,5,0 Global
Miu 12 güncelleme yap düzelir belki

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Yaşadığın Sorun devam ediyor mu? Bahsettiğiniz sorun ben de yaşıyorum. Bir çözüm bulabildin mi
Sebebi büyük ihtimalle köşelerin hassasiyeti kapatıldığı için hocam.Telefonu kılıfsız kullanınca tutma pozisyonunda kavisli ekran olduğu için eliniz temas eder köşelere. Yazılımsal olarak bu açık gelir stock olarak köşelere yanlışlıkla dokunmamanız için.Telefonu kılıf ile kullanıyorsanız eğer nasıl düzelteceğinizi söyleyeyim hocam

Oyla:
Üst Alt