Yardım Mi Note 10 Lite Şarj Odaklı Rom

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Başlıkta da belirttiğim gibi Mi Note 10 Lite için şarj odaklı rom arıyorum. Telefonu alalı neredeyse 1 hafta oldu ve 5260mAH'a göre gerçekten düşük değerler alıyorum. Daha önce rom atma deneyimim olmadığı için ve ne yapacağımı bilmediğim için bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim şimdiden.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam bu 4 saatin 2 saati PUBG'yse değerler çok iyi bence.Kac saat Pubg oynadınız?

Oyla:

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GFX Tool uygulamasını kullanarak 60FPS HD ayarlarda oynadım.

Ekli dosyalar

• 123874993_1241155919579687_8979501725723161051_n.jpg
    123874993_1241155919579687_8979501725723161051_n.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla çok anlamadığım için bilmiyorum. Peki bildiğiniz güncel ve stabil olan rom var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Google uygulamaların barınmadığı telefon arama ve rehberi farklı olan bir rom varsa yardımcı olursan sevinirim.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Valla çok anlamadığım için bilmiyorum. Peki bildiğiniz güncel ve stabil olan rom var mı?

Google uygulamaların barınmadığı telefon arama ve rehberi farklı olan bir rom varsa yardımcı olursan sevinirim.
Xiaomi.eu,miui hellas,mi globe romları var,en çok eu kullanılıyor deneyebilirsiniz.

Oyla:

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13
En iyi batarya performansı global ve eea miui 11 sürümlerinde var eu rom global kadar stabil değil menü geçişleri sırasında hep takılma oluyor bende eu romda ayrıca miui 12 sürümlerinde şarj su gibi bitiyor ve hiç akıcı değil

En iyi batarya performansı global ve eea miui 11 sürümlerinde var eu rom global kadar stabil değil menü geçişleri sırasında hep takılma oluyor bende eu romda ayrıca miui 12 sürümlerinde şarj su gibi bitiyor ve hiç akıcı değil
Ayrıca ben anlamadım nedir bu Google uygulamalarından nefretiniz ben gayet iyi buluyorum miui arama ve mesajlaşma google kadar yenilikçi değil ve google kadar seri değil en basitinden google arama uygulamasında aramaya taksi yazıyorum konumumdaki tüm taksi duraklarının numarası düşüyor miui uygulamasında böyle bir şey yok.

Son düzenleme:
Oyla:

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4

Ayrıca ben anlamadım nedir bu Google uygulamalarından nefretiniz ben gayet iyi buluyorum miui arama ve mesajlaşma google kadar yenilikçi değil ve google kadar seri değil en basitinden google arama uygulamasında aramaya taksi yazıyorum konumumdaki tüm taksi duraklarının numarası düşüyor miui uygulamasında böyle bir şey yok.

beğeni göreceli bir kavramdır şahsen bende beğenmiyorum EU rom kullanıyorum dediğiniz + ların yanında birde birsürü - si var sürekli rehber erişimi google datayı nerden alıyor senden benden alıyor + olarak orjinal mi rehber daha özgür çoklu silme ekleme vs işlemleri ve daha temiz arayüz + olarak görüşme ses kaydı özelliği vsvs. Google kötümü ? Değil ama bana hitap etmiyor.

Oyla:
Üst Alt