Yardım Mi Note 10 Lite Mi ekranda Kalıyor

Samet19946

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
2
Abilerim kardeşlerim iyi akşamlar, kardeşimin Mi Note 10 Lite model telefonu var dün brick oldu kendim yapmak istedim ama sabahtan beri ne yaptıysam olmuyor 3 kere mi flashtan fastboot rom yükledim farklı farklı olmadı,recorvey mod yükledim recorvery moda geçiş yapamıyorum her ne kadar recorvery yüklesem de asla recorvery moda geçiş yapamıyorum. sorun neyden kaynaklı forumdaki bütün konulara baktım gerek forum dışı youtube yani akla gelecek heryere baktım ama olmuyor. yardımcı olacak var mı? iyi akşamlar..

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    59,6 KB · Görüntüleme: 21

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Abilerim kardeşlerim iyi akşamlar, kardeşimin Mi Note 10 Lite model telefonu var dün brick oldu kendim yapmak istedim ama sabahtan beri ne yaptıysam olmuyor 3 kere mi flashtan fastboot rom yükledim farklı farklı olmadı,recorvey mod yükledim recorvery moda geçiş yapamıyorum her ne kadar recorvery yüklesem de asla recorvery moda geçiş yapamıyorum. sorun neyden kaynaklı forumdaki bütün konulara baktım gerek forum dışı youtube yani akla gelecek heryere baktım ama olmuyor. yardımcı olacak var mı? iyi akşamlar..
Mi flash driverlarını sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakarak tekrar yüklemeyi denediniz mi? Belki de işe yarar.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
O zaman farklı bir bilgisayarla deneyin. Ben de aynı durumu 3 ay kadar önce yaşamıştım. İsterseniz bir de böyle deneyin.

sehainc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seha
Cihazım
Redmi note 9
Konular
5
HardBrick olduysa MI Flash Tool hata verebilir. Özel mesaj yoluyla bana ulaşın isterseniz çözelim durumu.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Cihaz hard brick olduğu zaman fastboot moda bile giremezsin eğer fastboot moda girip rom yükledikten sonra hala sisteme boot edemiyosan orda rom yükleme kısmında sıkıntı vardır

Samet19946

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
2
O zaman farklı bir bilgisayarla deneyin. Ben de aynı durumu 3 ay kadar önce yaşamıştım. İsterseniz bir de böyle deneyin.
İnternet cafede yapmaya çalıştım 3 farklı bilgisayar da denedim ama yok maalesef yarın Bi telefoncu ya vereceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz hard brick olduğu zaman fastboot moda bile giremezsin eğer fastboot moda girip rom yükledikten sonra hala sisteme boot edemiyosan orda rom yükleme kısmında sıkıntı vardır
Forumdan bir arkadaş da yapmaya çalıştı o da denedi ama yine olmadı anlayamadım ilk defa başıma geldi bu kadar zorlanmamıştım, acaba yanlış mı yapıyorum diye kendi telefonuma fastboot rom yükledim oldu. Sanırım sorun telefonda :)

Kemaldur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi note 10
Konular
2
İnternet cafede yapmaya çalıştım 3 farklı bilgisayar da denedim ama yok maalesef yarın Bi telefoncu ya vereceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumdan bir arkadaş da yapmaya çalıştı o da denedi ama yine olmadı anlayamadım ilk defa başıma geldi bu kadar zorlanmamıştım, acaba yanlış mı yapıyorum diye kendi telefonuma fastboot rom yükledim oldu. Sanırım sorun telefonda :)
kral bende mi note 10 var global rom yukluyorum hersey sorunsuz tamamlanıyor ancak cihaz mi logoda kalıyor nasıl cozebilirim acaba

Üst Alt