Soru Mi note 10 lite için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Merhabalar,
Cihazı aldığımdan beri klasik bir tank kılıf kullanıyordum fakat dökülmeye başladığı için değiştirmek istiyorum, ekran koruyucu da şu an yok üstünde sanırım. Kaliteli ve güzel ürünler önerebilir misiniz? Araştırdım ama bir şeyler bulamadım, çok fazla seçenek var.

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Merhabalar,
Cihazı aldığımdan beri klasik bir tank kılıf kullanıyordum fakat dökülmeye başladığı için değiştirmek istiyorum, ekran koruyucu da şu an yok üstünde sanırım. Kaliteli ve güzel ürünler önerebilir misiniz? Araştırdım ama bir şeyler bulamadım, çok fazla seçenek var.
Hocam benim de ihtiyacım var cidden siyah kılıf kullanmaktan içim karardı telefon mor renkli rengini görmek istiyorum artık boşuna mor almışım gibi geliyor böyle:D

Oyla:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Geçen hafta şeffaf ve kamera korumalı olanlardan bir kılıf aldım. Şuan için memnun kaldım hissaytı ve duruşu güzel ayrıca cihazın rengini belli ediyor. Ufak bir arama ile kolayca bulursunuz fiyatı 30 40₺ civarı. Ekran koruyucu konusunda cihazın kavisli yapısından dolayı çokta bir alternatifiniz yok. Lensun kullananlar vardı kılıfın köşelerden kaldırdığından bahsediyorlardı. Ben 1 yıldan fazla plastik malzeme ekran koruyucuyla kullandım. Çizikleri bari engellesin diye düşündüm fakat hissiyatı berbattı gerek dokunma gerekse ekran netliği. Zaten kırılmaya karşı korumadığı için ne olacaksa olsun çizilirse çizilsinndedim söktüm. Sanırım cihaz için verdiğim en mantıklı karar oldu bildiğin yeniden ısındım. Velhasıl ekran koruyucu işi sıkıntı

Oyla:

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Telefonu kılıfsız kullanıyorum bir kaç kez düşürdüm bir şey olmadı. Eşimde de aynı telefondan var üzerinde gelen kılıfla kullanıyor. Geçen gün temizlemek için bir çıkardık arka cam kapak tuzla buz olmuş. Bir kere çok hafif düşürmüştü sadece. Demem o ki bu olay tamamen şans işi. Kavisli ekrandan dolayı her film olmuyor ekrana. Yanlardan hemen atıyor. Aksesuarcıların bazıları yazıcı gibi bir aletten telefonun modeline göre birebir cam filmi çıkarıyor. Onlardan yaptırdım biraz fazla vererek. Çok yumuşak bir malzeme. 6 aydır tek bir kenarı bile kalkmadı. Tavsiye ederim.

Oyla:

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Spigen markasının Rugged Armor Matte Black modelini kullanıyorum, memnunum. Kılıf ince ve gayet sağlam. Ekran koruyucu kullanmanı önermem çünkü ekran curved olduğu için hiçbir ekran koruyucu ekrana tam oturmuyor en fazla nano koruyucu uygulayabilirsin.

Oyla:
Üst Alt