İpucu Mi Note 10 Lite İçin En Stabil Rom Önerim

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13
Merhabalar uzun zamandır stabil bir rom ve xiaominin iğrenç emojilerini değiştirmek için çabalıyordum en sonunda ardığım formülü buldum.EU rom,hellas,globe vb. tüm custom romlar bu cihazda kasma yaptırıyor 1 hafta beklesem bile sürekli aynı en stabil performansı Global 11.0.8.0 sürümünde aldım denemelerim sonucunda.MIUI global romunu kurdum,ADB Tool ALL in One uygulaması ile gereksiz google uygulamarını kaldırdım ROOT yükledim ve TRMan in paylaştığı Magisk modülünü yükleyerek miui mesalaşma ve aramaya sahip oldum gittim xda dan ios 13.2 magisk modülünü indirdim kurdum emojilerimde ios gibi oldu :) tüm sorunlarıma çözüm buldum ve eu romdan çok daha iyi oldu bence bu şekilde kurmak isteyen varsa detaylı anlatımı yazarım.

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Merhabalar uzun zamandır stabil bir rom ve xiaominin iğrenç emojilerini değiştirmek için çabalıyordum en sonunda ardığım formülü buldum.EU rom,hellas,globe vb. tüm custom romlar bu cihazda kasma yaptırıyor 1 hafta beklesem bile sürekli aynı en stabil performansı Global 11.0.8.0 sürümünde aldım denemelerim sonucunda.MIUI global romunu kurdum,ADB Tool ALL in One uygulaması ile gereksiz google uygulamarını kaldırdım ROOT yükledim ve TRMan in paylaştığı Magisk modülünü yükleyerek miui mesalaşma ve aramaya sahip oldum gittim xda dan ios 13.2 magisk modülünü indirdim kurdum emojilerimde ios gibi oldu :) tüm sorunlarıma çözüm buldum ve eu romdan çok daha iyi oldu bence bu şekilde kurmak isteyen varsa detaylı anlatımı yazarım.
yanlızca magisk modül kısmını detaylandırırmısın hocam

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yanlızca magisk modül kısmını detaylandırırmısın hocam

lozemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi 5
Konular
3
hocam adb ile nasıl kaldırdın sistem uygulamalarını nette arastırdım bulamadım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam adb ile nasıl kaldırdın sistem uygulamalarını nette arastırdım bulamadım

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
Bana sorarsan en stabil rom 11.0.1 eu romdur şarj olsun parmak izi okuyucu olsun aşırı hızlı nadiren sensör sorunu oluyor o da Xiaomi arama uygulaması olduğu için çoğu zaman problem çıkarmıyor Google uygulaması varken benim çok çağrım sensör yüzünden zehir oluyordu eu romla sorunumu astım ayrıca pil süresi de 12 13 saat ortalama ben yoğun kullanıcıyım bu arada

Üst Alt