Soru Mi Note 10 Lite için Arrow Os A11?

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Havoc 4.8
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar, şu anki (epeydir) kullandığım romdan sıkıldığım için değişmek istiyorum ve custom romları sürekli inceliyorum, sorun şu ki, bu cihaza uygun rom sayısı ya düşük ya da Gapps paketi dahili olarak geliyor, vanilla versiyonu bulunmuyor. Bu da beni kızdırıyor 🤦🏻‍♀️

Çok araştırdım, Arrow için a12 var ancak a11 yok. Resmi olarak MN10 (Tuvana) için var, Lite (toco) için yok (çok saçma)..... 🥲 Dayanamadım ve buraya sormak istedim artık, belki gözümden kaçmış bir yerlerde a11/vanilla arrow os vardır diye umarak danışmak istedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim^^

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Selamlar, şu anki (epeydir) kullandığım romdan sıkıldığım için değişmek istiyorum ve custom romları sürekli inceliyorum, sorun şu ki, bu cihaza uygun rom sayısı ya düşük ya da Gapps paketi dahili olarak geliyor, vanilla versiyonu bulunmuyor. Bu da beni kızdırıyor 🤦🏻‍♀️

Çok araştırdım, Arrow için a12 var ancak a11 yok. Resmi olarak MN10 (Tuvana) için var, Lite (toco) için yok (çok saçma)..... 🥲 Dayanamadım ve buraya sormak istedim artık, belki gözümden kaçmış bir yerlerde a11/vanilla arrow os vardır diye umarak danışmak istedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim^^
Arrow os android 11 zamanlarında bizim cihaz için geliştirilmedi. Dennis(ahq254) cherish'i geliştirmeyi bıraktıktan sonra arrow'u geliştirmeye başladı, ondan a12 olarak var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vanilla olarak Dot Os var android 11.

Fork Lineage Os var, o da android 11.

Havoc Os var, bu da vanilla A11.

Son düzenleme:
Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Bende dün mi 9 lite için aosp tarzı rom ararken arrows indirip kurdum ama custom tarzı romlar bana hemen sıkıcı geliyor ve bir çok özellik stabil olmuyor.Birde bir zaman sonra custom romlar şişme yapıyor ve ilk kurulduğu serilik ve hız kayboluyor.
Mi 9 lite için mıuı 12 ve android 11 güncellemesi geldi fakat cihazı cok kastığından suan mıuı 12 A10 vers kullanıyorum.
Telegram grubu vardır illaki cihazın oradan daha fazla roma ulaşabilirsin.

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nazmi28, telegram kanal/gruplardan da takip ediyorum zaten ancak maalesef yok :/ bana da başta tuhaf gelmişti ancak MIUI'a göre daha stabil buluyorum ve çok az uygulama var + tarafı bu.

TacoNikky, diyorum belki ilerde de olsa Arrow a11 vanilla gelir bu cihaza ancak ihtimal de vermiyorum çünkü ahq254 tg kanalında yanlış hatırlamıyorsam artık a12'ye ağırlık vereceğini söylemişti. Dot os yine rom ararken havoc'tan önce denemiştim, kaba gelmisti. Linage'e şans vermeyi düşünüyorum.

Olmazsa tekrar dönerim Havoc'a, belki ilerde değişik romlar çıkar diye umuyorum. Teşekkürler arkadaşlar^^ 🙏

Oyla:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
nazmi28, telegram kanal/gruplardan da takip ediyorum zaten ancak maalesef yok :/ bana da başta tuhaf gelmişti ancak MIUI'a göre daha stabil buluyorum ve çok az uygulama var + tarafı bu.

TacoNikky, diyorum belki ilerde de olsa Arrow a11 vanilla gelir bu cihaza ancak ihtimal de vermiyorum çünkü ahq254 tg kanalında yanlış hatırlamıyorsam artık a12'ye ağırlık vereceğini söylemişti. Dot os yine rom ararken havoc'tan önce denemiştim, kaba gelmisti. Linage'e şans vermeyi düşünüyorum.

Olmazsa tekrar dönerim Havoc'a, belki ilerde değişik romlar çıkar diye umuyorum. Teşekkürler arkadaşlar^^ 🙏

Maalesef artık A11 rom gelmeyecek boşuna umutlanmayın. Ama Fork Lineage oldukça sade bir rom, seversiniz gibime geliyor. Bir de başka geliştiricinin çıkardığı düz Lineage var. Bunlar denenebilir.

Oyla:
Üst Alt