Yardım Mi Note 10 Lite Google Dialer & Mesajlar Hakkında.

erengelener

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
Arkadaşlar Merhabalar;

Forumda böyle bir konu var mı bilemedim. Ancak parça parça bölünmüş sorularla konu açılmış. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Şöyle ki 1 yıla yakın süredir Xiaomi Mi 9 modelini kullandım. Ancak bu modelde değişikliğe gittim. Mi Note 10 Lite sürümünü satın aldım. Ufak bir geçiş yaptım. Ancak Xiaomi 2019 yılının ortasında bir karar vermiş. Ay aralığını hatırlamıyorum ama 2019'un ortalarından sonra üretilen tüm modellerinde (Redmi veya Mi farketmeksizin) arama mesaj ve rehberini Google uygulaması olarak kullanıyor. Orjinal Xiaomi rehberi veya mesajlar uygulaması yok. Ben en başta ucuz olduğu için Redmi sürümlerine koyduğunu düşünmüştüm ancak "Mi 10" modelinde dahi durum aynı. Burada birçok arkadaş EU rom atarsan düzelir diyor. Daha önce denemiş olan arkadaşlarımız var mıdır? Mi Note 10 Lite sürümü için şu anda hangi ROM ile çözülüyor? Yada modelin sahibi arkadaşlardan buraya dönüş yapabilen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
İlk önce bootloader kilidi açmak ile başlayın işleme. Garantiniz delta değil ise gider

Daha sonra rehberi uygulayınız

Oyla:

erengelener

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi Note 2
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk önce bootloader kilidi açmak ile başlayın işleme. Garantiniz delta değil ise gider

Daha sonra rehberi uygulayınız
Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için. EU romda rehber ve mesajlar Xiaominin orjinal rehber ve mesajları mıdır?

Oyla:

unixcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
discovery
Konular
0