Yardım Mi note 10 lite ekran sorunu

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Telefoncudan yaptırma a kalite diyorlar zira değiller. N 11 den kendin al, çok kaliteli ekranlar mevcut. Hatta alıp kullananlar orjinali ile bir fark anlamayazsınız ikisinin de kalitesi aynı falan filan denmiş. Sonuçta denenmiş ve bir çok kullanıcı almış takmış. Onu alın, sonra gidin telefoncuya taktırın.

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Ekranın sorunu içinde ki ledin yanmasından dolayı yüksek parlaklikta kullandığımda yada telefon isindiginda ekran beyaz patlama yapıyordu. Yeni orijinal ekran bularak sorunu çözdüm

Axheron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Sorun yazılımsal olduğunu düşünüyorum zira şikayetvar platformunda ve burada ki arkadaştaki aynı problem dün akşam başıma geldi. Masaüstünde ki telefon birden AOD ekranında garip garip renkler vermeye başladı panikle güç tuşuna bastım ve aynı yerdeki çizgiyi gördüm. Araştırma yaptım şikayetvar sitesinde görselli şikayetleri gördüm flex vs. demişsiniz bende panelden korktum ama aynı yerden sorun olmaz diye düşünüyorum. Velhasıl kelam dün hard reset recovery'den rom yükleme felan yaptım sabah youtube'a girdiğimde mevcuttu ama kısa sürdü şuan sorunsuz bakalım şikayet belirtenler de zaten gelip gidiyor olduğunu belirtmişler.

Bendeki sorun buna benziyordu;

Obasim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saaaane
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Sorun yazılımsal olduğunu düşünüyorum zira şikayetvar platformunda ve burada ki arkadaştaki aynı problem dün akşam başıma geldi. Masaüstünde ki telefon birden AOD ekranında garip garip renkler vermeye başladı panikle güç tuşuna bastım ve aynı yerdeki çizgiyi gördüm. Araştırma yaptım şikayetvar sitesinde görselli şikayetleri gördüm flex vs. demişsiniz bende panelden korktum ama aynı yerden sorun olmaz diye düşünüyorum. Velhasıl kelam dün hard reset recovery'den rom yükleme felan yaptım sabah youtube'a girdiğimde mevcuttu ama kısa sürdü şuan sorunsuz bakalım şikayet belirtenler de zaten gelip gidiyor olduğunu belirtmişler.

Bendeki sorun buna benziyordu;
sorunun çözümü tam olarak nedir?

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24