Rom Mİ Note 10 Lite Custom (Xiaomi.Eu) Fastboot Rom Yükleme ( Video)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhabalar,romu kurdum bugün genel olarak güzel diyebilirim ama temalar kısmında sorun var.Surekli durduruldu diyip atıyor.Aod temaları için yeni sürümü yukleyim diyorum hangi sürümü yüklersem yükleyim duvar kağıtları dışında her yerde bağlantı hatası veriyor.Çözüm için yapabileceğim birşey var mı? Bu konu hakkında bilginiz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Tema uygulamasının tüm verilerini temizleyin ve telefonu kapatıp açın...

turkajan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
Xiaomi.EU 12.1.1'de fastbotta kaldım. Android 11'den buna dönüş yapsak (Downgrade) sorun olur mu hocam?

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
merhabalar, ben temiz kurulum olsun diye poco x3 nfc telefonuma eu rom 12.0.2 fastboot olan versiyonu kurmak istiyorum. daha sonra bunun üzereni 12.0.9 olanı upgrade edicemş. sormak istediğim. fastboot olanı bu yöntemle değilde mi flash la kursam sorun olur mu?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Adolyer, EU dediğiniz hangi eu rom ? Stok olan EEA kodlu mu yoksa custom rom olan xiaomi.eu mu ?

Eğer custom romu kastediyorsanız o mi flash ile yüklenmez ama stok olanı söylüyorsanız direk 12.0.9 olanı yükleyin + olarak bu konu mi note 10 lite konusu, cihaz ana bölüm burası lütfen soru/sorunları ilgili bölüme yazalım/soralım misal göz doktoruna gidip de kulağım ağrıyor demiyoruz dimi...

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Adolyer, EU dediğiniz hangi eu rom ? Stok olan EEA kodlu mu yoksa custom rom olan xiaomi.eu mu ?

Eğer custom romu kastediyorsanız o mi flash ile yüklenmez ama stok olanı söylüyorsanız direk 12.0.9 olanı yükleyin + olarak bu konu mi note 10 lite konusu, cihaz ana bölüm burası lütfen soru/sorunları ilgili bölüme yazalım/soralım misal göz doktoruna gidip de kulağım ağrıyor demiyoruz dimi...

Bu konuda poco x3 ile ilgili soru soran arkadaşı buraya yönlendirmişsiniz. Bende buna istinaden buraya yazdım. Kastettiğim custom rom olan eu rom du. Cevap için teşekkürler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Adolyer, Direk twrp üzerinden 12.0.9 romu yükleyebilirsiniz.

Örnek konu diye yönlendirmişim ama sizin cihazın twrp si olduğu için direk istediğiniz romu yükleyebilirsiniz...

Üst Alt