Rom Mi Note 10 Lite Custom Rom Tavsiyesi

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13
Google arama,kişiler ve mesajlaşma uygulamasından gına geldi dayanamadım ve dün bootloader kilidi 1 haftadan sonra çok şükür açıldı sağlam batarya performansı yüksek Custom Rom önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20201017_202515.jpg
    IMG_20201017_202515.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 104

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Google arama,kişiler ve mesajlaşma uygulamasından gına geldi dayanamadım ve dün bootloader kilidi 1 haftadan sonra çok şükür açıldı sağlam batarya performansı yüksek Custom Rom önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Bunu deneyebilirsin eu rom

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13

Bunu deneyebilirsin eu rom
V12 sürümü çok hatalı diyorlar.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Rom konularını okuyun kendiniz test edin 12 dwe gayet stabil hangisi hoşunuza giderse onu kullanırsınız kimin ne dediğine takılmayın

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13
Rom konularını okuyun kendiniz test edin 12 dwe gayet stabil hangisi hoşunuza giderse onu kullanırsınız kimin ne dediğine takılmayın
12 de batarya çok kötü 2 aylık cihazda 5 saat ekran süresi ancak alabiliyorum ancak 11 de kullanasım gelmiyor güncel değil diye ve kulaklığım earphones basic 2 miui 12 de kutunun şarjını pop-up ile görebiliyorum 11 de göremiyorum.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
res
12 de batarya çok kötü 2 aylık cihazda 5 saat ekran süresi ancak alabiliyorum ancak 11 de kullanasım gelmiyor güncel değil diye ve kulaklığım earphones basic 2 miui 12 de kutunun şarjını pop-up ile görebiliyorum 11 de göremiyorum.
magisk flaşla ardından gms ve lkt batarya modunu seç uygulama izinlerinden otomatik başlatmayı sistem dahil bütün programları kapat wifi olan yerde 2G ye al fark olacak baya ;)

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13
res

magisk flaşla ardından gms ve lkt batarya modunu seç uygulama izinlerinden otomatik başlatmayı sistem dahil bütün programları kapat wifi olan yerde 2G ye al fark olacak baya ;)
İyi hoş dediklerinizde magisk benzeri root uygulamalarını kurunca Bankacılık işlemlerini ve Ösym işlemlerini yapamıyorum cihaz güvensiz diyor.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
İyi hoş dediklerinizde magisk benzeri root uygulamalarını kurunca Bankacılık işlemlerini ve Ösym işlemlerini yapamıyorum cihaz güvensiz diyor.
magisk hide ile izin isteyen uygulamayı gizleyin :)

MelPro53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Aslıyüksek
Konular
13
magisk hide ile izin isteyen uygulamayı gizleyin :)
O nasıl oluyor ? Root olunca banka uygulaması açılmıyor bile yoksa rootlu kullanırım tabi o kadar custom rom atmışız onu da eklerdim.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
O nasıl oluyor ? Root olunca banka uygulaması açılmıyor bile yoksa rootlu kullanırım tabi o kadar custom rom atmışız onu da eklerdim.
deneyin hocam olur uygulama içinden hem youtube yüklersin reklamsız falan :)

Üst Alt