Yardım Mi Note 10 Lite Bootloader Süresi

llll.okan.llll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
MI8 SE
Konular
2
Dostlar merhaba, ortalama 1 ay önce falan bir mi note 10 lite satın aldık babama ancak bootloader kilidi açık değildi. İlk baş denediğimizde 1 hafta süre verdi ve 1 hafta bekledim ve yeniden denediğimde tekrardan bana 1 hafta süre verdi ardından daha uzun beklemek istedim ortalama 2buçuk haftaya yakın bir süre bekledim ve yeniden denediğimde bana hâlâ 1 hafta süre verip bekleme ekranı gösterdi artık gerçekten kafayı yemek üzereyim. Ne yapabilirim bu konu hakkında öneriniz nedir? Her şeyi denedim düzeldiği yok.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Xiaomitoll V2 ile deneyin ve linkte verilen adımlara dikkat edin...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

nightstalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Xiaomitoll V2 ile deneyin ve linkte verilen adımlara dikkat edin...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam video için çok teşekkürler. Keşke daha önce görseymişim:(. Sim kartı çıkarıp eski telefona takmıştım. Süre ne kadar uzayacak şimdi acaba. Kalan süreyi görmenin bir yolu var mı? Bölgeyi Çin yapmamış olmama rağmen 7 gün süre vermişti. Makul bir süreydi. İnşallah çok uzamaz. Oof of.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
nightstalker, Aynı işlemleri tekrar yapınca görebilirsiniz süreyi..

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam video için çok teşekkürler. Keşke daha önce görseymişim:(. Sim kartı çıkarıp eski telefona takmıştım. Süre ne kadar uzayacak şimdi acaba. Kalan süreyi görmenin bir yolu var mı? Bölgeyi Çin yapmamış olmama rağmen 7 gün süre vermişti. Makul bir süreydi. İnşallah çok uzamaz. Oof of.

Sim kartını çıkartmamak gerekiyor hocam maalesef bu işlemleri uygular iken. Önemli ipuçları bölümünde belirtiliyordu bir konuda bütün bunlar hatta güvenlik uygulamasından temizlik yada optimizede yapılmaması önem arz ediyor yoksa sıkıntı yaşanılabiliyor umarım çok uzun bir süre vermemiştir.

nightstalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi8
Konular
2
nightstalker, Aynı işlemleri tekrar yapınca görebilirsiniz süreyi..

Yaptım hocam, Allahtan süre uzamamış. 161 saat kaldı diyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sim kartını çıkartmamak gerekiyor hocam maalesef bu işlemleri uygular iken. Önemli ipuçları bölümünde belirtiliyordu bir konuda bütün bunlar hatta güvenlik uygulamasından temizlik yada optimizede yapılmaması önem arz ediyor yoksa sıkıntı yaşanılabiliyor umarım çok uzun bir süre vermemiştir.

Ya o kadar çok detay var ki bi yerden sonra boğuluyor insan. 2006 yılında Sony PSP'mi jailbreak yapacağım derken brick etmiştim. O zamandan beri elim korkak biraz :D

Üst Alt