Soru Mi Note 10 Lite, bazı sorular ve tavsiye isteği

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
İyi günler herkese, dün akşam trendyoldaki indirmle mi note 10 lite aldım, ana konu ve diğer konuların çoğunluğunu okudum ama aklıma takılan birkaç soru var, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1) Telefon çok yüksek ihtimalle kutudan miui 11 ile çıkacak sizce 12'ye güncellemelimiyim, şuan ki 12 sürümünde hatalar var mı varsa neler?
2) Ekran için tavsiye edebileceğiniz bir koruyucu var mı, cihazı kendi orijinal kılıfı ile kullanmayı planlıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

KopeLy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mümin
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Grafik, Ön muhasbe
Konular
1
Slim Kavisli Ekran Koruyucu Tam Kaplama < Bu ekran koruyucuyu kullanıyorum parmak izini okumada vs herhangi bir sorun yaşamadım varla yok arası bir şey çok ince eğer kalın olmasını sevmiyorsan sende benim gibi bunu tavsiye ederim.

Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Slim Kavisli Ekran Koruyucu Tam Kaplama < Bu ekran koruyucuyu kullanıyorum parmak izini okumada vs herhangi bir sorun yaşamadım varla yok arası bir şey çok ince eğer kalın olmasını sevmiyorsan sende benim gibi bunu tavsiye ederim.
teşekkür ederim bilgi için

Oyla:

Razem

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1

Merhaba bu üründen mi bahsediyorsunuz ? açıklamada sadece çizik v.s durumları için geçerli diyor sizin fikriniz nedir ?

Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün cihaz geldi, kutudan miui 11 tr romu ile çıktı ilk önce 12 tr ye güncelledim, güncellemeden önce sensörü donanım testlerin test ettim ve gerçekten de sadece dikey konumda çalışıyordu ama güncelledikten sonra tekrar test ettiğimde hiçbir problemi kalmamıştı, yan da tutsanız terste tutsanız çalışıyor sensör, wifi yı da test ettim, telefonun üzerindeki anteni elinizle kapatırsanız bariz bi düşüş oluyor ama benim için çok bi problem teşkil etmiyor, telefon abartıldığı kadar ağır değil ve kalın hissettirmiyor, bundan önceki telefonum mi a1 di ve165gram dı bu 204 gram çok fark ettirmedi ve parmak izi okuyucuda gayet hızlı tek kafama takılan şuan batarya hızlı bitiyor gibi, bakalım birkaç güne oturur inşallah.

Oyla:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Bugün cihaz geldi, kutudan miui 11 tr romu ile çıktı ilk önce 12 tr ye güncelledim, güncellemeden önce sensörü donanım testlerin test ettim ve gerçekten de sadece dikey konumda çalışıyordu ama güncelledikten sonra tekrar test ettiğimde hiçbir problemi kalmamıştı, yan da tutsanız terste tutsanız çalışıyor sensör, wifi yı da test ettim, telefonun üzerindeki anteni elinizle kapatırsanız bariz bi düşüş oluyor ama benim için çok bi problem teşkil etmiyor, telefon abartıldığı kadar ağır değil ve kalın hissettirmiyor, bundan önceki telefonum mi a1 di ve165gram dı bu 204 gram çok fark ettirmedi ve parmak izi okuyucuda gayet hızlı tek kafama takılan şuan batarya hızlı bitiyor gibi, bakalım birkaç güne oturur inşallah.
Şu an hangi versiyon yazılım yüklü benim cihaz yatayda sensörü kapatmıyor miui12 yüklü

Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
miui 12.0.1.0 (QFNTRXM)

Gerçekten sorun düzeldimi aceba bu TR romdasınız siz. Eğer öyleyse yükleyip denemek lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde cihazın arka kapağında yazan model numarasını söyleyebilirmisiniz?

Son düzenleme:
Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek