Yardım Mi note 10 lite Az Ses sorunu

Fatihhhyldrm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Cihazı yeni aldım fakat kulaklık ve Bluetooth aygıtlarda sesi çok az ahizeden de aynı şekilde diye düşünüyorum yardım edermisiniz.

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
Cihazı yeni aldım fakat kulaklık ve Bluetooth aygıtlarda sesi çok az ahizeden de aynı şekilde diye düşünüyorum yardım edermisiniz.
Cihaz garantili değilse Root atarak Dolby Atmos yada ViperFx gibi modüller yükleyerek sorununuzu çözebilirsiniz, konuları site üzerinden aratarak bulabilirsiniz. Tecrübeniz yoksa bu konularda hiç girmeyin sorumluluk sizin..

Fatihhhyldrm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Cihaz garantili değilse Root atarak Dolby Atmos yada ViperFx gibi modüller yükleyerek sorununuzu çözebilirsiniz, konuları site üzerinden aratarak bulabilirsiniz. Tecrübeniz yoksa bu konularda hiç girmeyin sorumluluk sizin..
Cihaz garantili ayarlardan yapılabilecek bir şey değil mi

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
Cihaz garantili ayarlardan yapılabilecek bir şey değil mi
Yalnızca kulaklık sesi için,
Ayarlar>Ses&Titreşim>Ses Efektleri yolunu izleyerek ayarlarınızı yapmışsınızdır sanırım. Hoparlör sesi için yapabileceğiniz pek bişey yok rootsuz cihazda. Google play store dan poweramp gibi uygulamalar ses kalitesini arttırabilir ama yükseklik konusunda yapabilecekleriniz kısıtlı.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

Merhaba,

Cihazınızın garantisi olduğunu ilettiğinizi görüyorum mesajlarda, eğer garantisi firmamıza ait ise yardımcı olabilmemiz için özel mesaj yoluyla sizlerle irtibata geçiyoruz.

Piyanisttolga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Piyanist
Cihazım
Xiaomi scooter
Konular
0
Merhaba aynı telefon aynı sorun bendede var bende jabra 65 elite kullanıyorum eski telefonum Samsung a7 hemen bağlanıyordu ve ses yüksekti bunda ses çok az geliyor siz çözdünüzmü ne yapmam gerekli

Bilal3586

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilal
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
3
Ses sorununu çözen varmı bende de elite 75t var mı not 10 lite telefonumda ses çok az çıkıyor başka telefonla bağlandığımda problem yoj

Üst Alt