Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

eser80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eser
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Mi Note 10 Lite telefonumda aynı bildirimler 3-4 kere tekrar geliyor. Bunu nasıl çözebilirim?

fasty15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi mi note
Konular
0
İyi akşamlar arkadaşlar. Mi note 10 lite miui 11 orjinal sürümüne nasıl geri dönebilirim. Birde diyelim ki custom rom'a geçince bankacılık uygulamalarına giriş yapılabiliyor mu? Girilirse bile güvenli olur mu ? Teşekkürler.

cesmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
S7
Konular
0
2.el mi 10 lite buldum.garantisi devam ediyormuş.telefoncu 5800 lira diyor.kutusu var.Turkiye cihazi mı bilmiyom.Türkiye de resmi olarak mi note 10 lite mı yoksa mi 10 lite 5G mi satılıyor.Türkiye cihazında 5G var mı.kronik sorunları var mı.hangisi daha iyi

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
2.el mi 10 lite buldum.garantisi devam ediyormuş.telefoncu 5800 lira diyor.kutusu var.Turkiye cihazi mı bilmiyom.Türkiye de resmi olarak mi note 10 lite mı yoksa mi 10 lite 5G mi satılıyor.Türkiye cihazında 5G var mı.kronik sorunları var mı.hangisi daha iyi
İkisi de resmi olarak satıldı. Mi 10 lite 5g olsa da Türkiye'de 5g olmadığı için önümüzdeki 2-3 sene bir işinize yaramaz. Bence bu iki cihaz da şu an alınmaz, cihazın performansı ve kullanım ömrünüz uzun olmaz.

Üzerine biraz daha koyarak temiz s20 fe alabilirsiniz. Hem kamera çok daha iyi, hem işlemci.

cenk 000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenk
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
merhaba oncelıkle herkese hayırlı bayramlar android 11 ve mıu 12.5.1 kullanıyorum telefonu android 12 ve mıu 13 gecırmeyı dusunuyorum fakat twrp falan sılındı zaten twrpden yapınca uygulamayı telefon acılmıyordu bende mıuflash ile yaptım ve twrpyi sildim oyle kurdum mıu12.5 sürümünü sorunsuz kullanıyorum telefondan suan memnunum ama cok eski kaldı bence sürümü cihazın . Android 12 temelli mıu 13 surumunu mıuflash ile direk ındırıp kursam android guncellemesi de olur mu aynı anda ayrı ayrı kurmak mı gerekır yoksa

bluwin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Yıldız
Cihazım
mi note 6 pro
Konular
2
arkadaşlar birkaç gündür telefon çaldığında isimler çıkmıyor. sadece numara gözüküyor. global sürüm kullanıyorum. aynı sorunu yaşayanlar var mı? ne yapabilirim? rehberde kayıtlı numara ama isim çıkmıyor.

Üst Alt