Yardım Mi note 10 lite aksesuar sorunu

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Nette nerde arama yapsam ya samsung note 10 lite yada mi note 10 aksesuarlari cikiyor tamam ekran boyutu mi note 10 ile ayni ama arka kasa icin kilif??? Allahtan icinde bi silikon kilif varda onu takiyom acikcasi aksesuri da seven biri olarak bu cesitlilik gelmezse sadece bu yuzden bilindik bir modele gecebilirim..... Sizin bildiginiz yerler varmi aliexpress disinda ulke icinde olup 3 5 gune gelebilecek???

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Aksesuarların çoğu yurtdışından geldiği için yeni cihazlarda bu sorun kaçınılmaz maalesef en bilindik markada bile bu sorunlar olabiliyor. Yurtdışından almak ya da sabretmek lazım.

Oyla:

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Aksesuarların çoğu yurtdışından geldiği için yeni cihazlarda bu sorun kaçınılmaz maalesef en bilindik markada bile bu sorunlar olabiliyor. Yurtdışından almak ya da sabretmek lazım.
Galiba sabredicez biraz

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Google'da arama yaparken yazdığınız aramanın sonuna "-samsung -galaxy" yazıp ararsanız Galaxy Note 10 Lite'ı göstermez. İçinde "Samsung" ve "Galaxy" yazan siteleri/ürünleri arama dışı yapıyor böylece.

Ama onun dışında şu an cihaz yeni olduğu için aksesuar da az bulunuyor.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Sabırla bekliyorum kendime goren en iyi f/p telefonu bulmusken ekranini yanlislikla cizmek istemiyom :)
Hocam ben mi note 10 kılıfı ve nano ekran koruyucusu söyledim. Ölçüler bire bir zaten. Ekran koruyucu ilgili bir sıkıntı çıkmaz sanırım. Kılıf kısmına gelecek olursak kamera kısmı geniş olan bir şey söyledim ki tam otursun diye. Avantajlı bir alışveriş oldu çünkü sadece ekran koruyucu alsam 35-40 liraya geliyordu. Şimdi ise armor kılıf + ekran koruyucusu 50 liraya aldım. Umarım kılıf olur

Oyla:

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Google'da arama yaparken yazdığınız aramanın sonuna "-samsung -galaxy" yazıp ararsanız Galaxy Note 10 Lite'ı göstermez. İçinde "Samsung" ve "Galaxy" yazan siteleri/ürünleri arama dışı yapıyor böylece.

Ama onun dışında şu an cihaz yeni olduğu için aksesuar da az bulunuyor.
Tirnak icinde arattim tire olarak arattim ama yine boş biraz bekliycez demekki bulan olursa hber verirse sevinirim bu arada :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben mi note 10 kılıfı ve nano ekran koruyucusu söyledim. Ölçüler bire bir zaten. Ekran koruyucu ilgili bir sıkıntı çıkmaz sanırım. Kılıf kısmına gelecek olursak kamera kısmı geniş olan bir şey söyledim ki tam otursun diye. Avantajlı bir alışveriş oldu çünkü sadece ekran koruyucu alsam 35-40 liraya geliyordu. Şimdi ise armor kılıf + ekran koruyucusu 50 liraya aldım. Umarım kılıf olur
Ekran icin tamam da kilif uyarsa hber verirsen sevinirim

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Tirnak icinde arattim tire olarak arattim ama yine boş biraz bekliycez demekki bulan olursa hber verirse sevinirim bu arada :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran icin tamam da kilif uyarsa hber verirsen sevinirim
Haber veririm hocam da en kötü ihtimalle note 10 kullanan birine satarım onu da olmazsa :D

Oyla:
Üst Alt