Çözüldü Mi note 10 Globalden Eu roma geçme

Muhammedkr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi note1
Konular
1
Mi note 10 cihazım var yurtdışı cihaz imeili global sürüm miui 12 eu roma geçiş yapmak istiyorum kısaca bunu telefona zarar vermeden brick yapmadan ve imei uçurmadan nasıl yapabileceğimi anlatır mısınız ?

benda_teme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Topograf
Konular
16
Mi note 10 cihazım var yurtdışı cihaz imeili global sürüm miui 12 eu roma geçiş yapmak istiyorum kısaca bunu telefona zarar vermeden brick yapmadan ve imei uçurmadan nasıl yapabileceğimi anlatır mısınız ?
Tam öğrenmeden sakin deneme ben denedim bildigime rağmen TLF brick oldu ama düzeltim geri yine kendim onun için tam araştır sonra dene bende giricem şuan bekliyorum bl kilidim açıktı yanlışlıkla onuda kapattım TLF brick olunca TLF açmakla uğraştım onu onuttum geri kapandı 2 ay süre verdi yeniden bekliyorum işte süre tamamlansin yeniden denicem

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tavsiye twrp.

Zıp dosyasını twrpden direk yükleyin , yükleme bitimi cihaz kapanıp, orangefox twrp ile acilir..

Tavsiye rom

Bu Yöntem ile yükleyin...

Orangefox kullanımı bu videodan bakarak üstte verdiğim yöntem ile romu yükleyin...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Tüm soruların cevapları linklerde mevcut inceleyin/okuyun/uygulayın....

Kolay gelsin....

Muhammedkr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi note1
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam öğrenmeden sakin deneme ben denedim bildigime rağmen TLF brick oldu ama düzeltim geri yine kendim onun için tam araştır sonra dene bende giricem şuan bekliyorum bl kilidim açıktı yanlışlıkla onuda kapattım TLF brick olunca TLF açmakla uğraştım onu onuttum geri kapandı 2 ay süre verdi yeniden bekliyorum işte süre tamamlansin yeniden denicem
Yorumun için teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tavsiye twrp.

Zıp dosyasını twrpden direk yükleyin , yükleme bitimi cihaz kapanıp, orangefox twrp ile acilir..

Tavsiye rom

Bu Yöntem ile yükleyin...

Orangefox kullanımı bu videodan bakarak üstte verdiğim yöntem ile romu yükleyin...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Tüm soruların cevapları linklerde mevcut inceleyin/okuyun/uygulayın....

Kolay gelsin....
Yorumunuz için teşekkür ederim

Üst Alt