Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Birde 3. parti tema uyarısı veriyor ve yükletmiyor. Bölgeyi de Çin dışında değiştiremiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayda güncelleme geldi ota dan tamam dedim güncelleme başladı telefon açılmıyor.

İnstall update .zip failed back to main manu diyor ama dönmüyor hiçbir yere. Kaldı böyle

Açıldı şimdi acaba güncelleme hatalımı indi anlamadım :(

Son düzenleme:

ultraa8181

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Bunu kurunca Twrp de silindi sanırım twrp ile başlatamıyorum teli :)

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Bunu kurunca Twrp de silindi sanırım twrp ile başlatamıyorum teli :)
tek tuşla twrp indir 3.3.2 versiyonunu ve magisk 20.4 flashla. Romu mi flash ile yükleseydin cihaza bölgeyi değiştirebilirdin ve güncellemeleri otadan alabilirdin sorunsuzca

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
tek tuşla twrp indir 3.3.2 versiyonunu ve magisk 20.4 flashla. Romu mi flash ile yükleseydin cihaza bölgeyi değiştirebilirdin ve güncellemeleri otadan alabilirdin sorunsuzca
Ya mi flash ile yüklemeyi düşündüm ama bir kaç yerde imei gidebileceğini okuduğum için cesaret edemedim açıkçası. Cihaz yurt dışından alınmış ve burada imei atılmış bir cihaz :( . Artık bir çaresi yok mu acaba ?

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Ya mi flash ile yüklemeyi düşündüm ama bir kaç yerde imei gidebileceğini okuduğum için cesaret edemedim açıkçası. Cihaz yurt dışından alınmış ve burada imei atılmış bir cihaz :( . Artık bir çaresi yok mu acaba ?
ben defalarca atmışımdır hiç birinde öyle bir durumla karşılaşmadım, fakat efs yedeğini her halukarda almanı tavsiye ederim.

ben defalarca atmışımdır hiç birinde öyle bir durumla karşılaşmadım, fakat efs yedeğini her halukarda almanı tavsiye ederim.
yedeklerini al , cihazı fastboota al mi flash çalıştır "Clean All" seçeneğini işaretle mutlaka rom yolunu seç , refresh yap ve son olarak flash lama yap

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8

yedeklerini al , cihazı fastboota al mi flash çalıştır "Clean All" seçeneğini işaretle mutlaka rom yolunu seç , refresh yap ve son olarak flash lama yap
Tamamdır şu anda iniyor rom 4gb. Sabah ilk iş deneyeceğim. Rom gerçekten çok akıcı çalışıyor ve batarya konusunda miroom miui 12 ye göre bir oh çektirdi.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Tamamdır şu anda iniyor rom 4gb. Sabah ilk iş deneyeceğim. Rom gerçekten çok akıcı çalışıyor ve batarya konusunda miroom miui 12 ye göre bir oh çektirdi.
bir çok custom romdan iyidir her ay güncelleme almaz ama kullanıcıyı da üzmez performans iyidir.

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
hocam romun recovery olanı yok sanırım mi flash ile kurmalısınız.

recovery linki burada indirebilirsin post açan arkadaş aslında bunu da eklemeli ;

hocam mi note 10 Lite için recoveryden kurabileceğim endonozya romu varmı. Telefon orjinal garantili telefon. Şu google arama ve mesajlar uygulamasından kurtulmak istiyorum.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
hocam mi note 10 Lite için recoveryden kurabileceğim endonozya romu varmı. Telefon orjinal garantili telefon. Şu google arama ve mesajlar uygulamasından kurtulmak istiyorum.
Hocam merhaba öncelikle konuyu yanlış bölümde aramaktasınız Mi note 10 Lite ye ait bölüm aşağıdaki linktedir ve bildiğim kadarıyla şuan bu cihaz için Endonezya global kararlı rom bulunmamaktadır, fakat ilerleyen günlerde geliştiriciler alternatif rom seçenekleri sunacaklardır cihaz yeni olduğu için linkten takip etmeniz daha kolay olur.

Üst Alt