Yardım Mi Note 10 Ghost Screen Hatası

uzimsi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunay
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.2 Kararlı
Telefon Modeli
Mi Note 10
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
telefonumu alalı 1-2 hafta oluyor trendyol üstünden bi satıcıdan aldım telefon jelatinli kutusunda geldi imei sorgulattım bi sıkıntı yok cihaz orjin gözüküyor fakat ana ekranında fotoğrafta görüldüğü gibi saatin altında "Mi Note 10 Dream Big Shoot Epic" yazısı saydam olarak gözüküyor bu ne anlama geliyor ne yapılabilir?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Amoled ekranda yanma olmuş. Donanımsal bir sıkıntı ya bu şekilde kullanacaksınız ya da ekran değişecek. Aldığınız cihaz teşhir ürünü müydü?

Oyla:

uzimsi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunay
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Amoled ekranda yanma olmuş. Donanımsal bir sıkıntı ya bu şekilde kullanacaksınız ya da ekran değişecek. Aldığınız cihaz teşhir ürünü müydü?

Hocam sorgulattığımda imei vs orjinal gözüküyor daha önce kullanıldığına dair ya da açıldığına dair hiçbir eser yoktu eğer sizin önerebileceğiniz teşhir mi değil mi tespit etme yöntemi varsa söylerseniz memnun olurum. Cihazda kutu jelatinli geldi ekranın üstünde de koruma jelatini vardı hatta faturası garantisi hala elimde. Yani bu şekilde kullansam uzun vadede sorun çıkartır mı bu 1. sorum, 2. ise garantisini kapsayan yetkili servisi memleketimde götürsem herhangi bi problem olmadan düzgünce değişimi yaparlar mı?

Oyla:

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Hocam sorgulattığımda imei vs orjinal gözüküyor daha önce kullanıldığına dair ya da açıldığına dair hiçbir eser yoktu eğer sizin önerebileceğiniz teşhir mi değil mi tespit etme yöntemi varsa söylerseniz memnun olurum. Cihazda kutu jelatinli geldi ekranın üstünde de koruma jelatini vardı hatta faturası garantisi hala elimde. Yani bu şekilde kullansam uzun vadede sorun çıkartır mı bu 1. sorum, 2. ise garantisini kapsayan yetkili servisi memleketimde götürsem herhangi bi problem olmadan düzgünce değişimi yaparlar mı?
servis yollayın 1 2 hafta değişimi yaparlar yollarlar size ayrıca 14 gün süreniz dolmadıysa direk iade yapabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

o kadar amoled lcd ekran vb.. telefon aldım hiç başıma gelmedi inş gelmez üzüldüm adınıza
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca 2019, Kasım çıkışlı yani 2 yılık bir cihaz neden aldınızki ?
2021 cihazlar varken ? ki redmi not 10 pro varken

Oyla:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Teşhir ürünü olup olmadığını anlamanın yolu varmı bilmiyorum ama ben mi note 10 lite kullanıyorum benim cihazım kutudan ekran koruma jelatiniyle çıkmadı ve bildiğim kadarıyla mi note 10 serisinin hiçbirinde böyle bir durum yok hem koruyucudan hemde ekranda yazan yazı teşhir yazısı gibi bundan şüphelendim. Garantiniz varsa iade yoluna gitmenizi tavsiye ederim. Öyle beya böyle aldığınız ürün ayıplı çıkmış. Umarım tez zamanda tarafınız için olumlu sonuçlar alırsınız.

Oyla:

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
önce temanızı bi değiştirin, sonra bi test yapın burdan proğramı indirip renklerin durumuna bi bakın, stock yazılımı baştan yükleyin, sonra hard reset atın. Durum değişmediyse varsa garantisi garantiye gönderin.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
SIM kart takılan cihazlar doğrudan iade olmuyor ama 14 gün içinde servise verirseniz belki direk alırlar. En kötü servis ekran değişimi yapar ama cihaz yeniyken kimse istemez ekranı değişmiş cihaz.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Telefonu iade edin hocam, eğer almazlarsa dava edin. Teşhir ürünü olduğu çok belli. Aldığınız fiyat ve alırken ki listeleme ismi neydi? Belki satıcı detaylarda söylemiştir, siz gözden kaçırmışsınızdır. Aldığınız linki paylaşabilir misiniz? Ayrıca teşhir ürünü bile olsa ekranı yanık bir şekilde satılamaz. Ya çok çok ucuza satılır ve ekranı yanık denir ya da yine ucuza satılıp sağlam satılır. Eğer siz bu telefona normal sıfır teleton ücreti ödediyseniz asıl sıkıntı burada ortaya çıkar.

Oyla:
Üst Alt