Yardım Mi Note 10 Cihazım Bugün İmei atıldı Şarj hızlı azalıyor

Tcb55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Can
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.10 Kararlı
Telefon Modeli
Mi note 10
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
1.5 Haftadır Kullandığım Xiaomi mi note 10 telefonum bugün imei atıldı 4 gün kullanıp ancak yuzde 20 ye indirdiğim telefonum 10 saatte yuzde 20 ye indi . Bu problemin root ile alakası varmıdır çözüm önerileriniz ve yardımlarınızı beklıyorum bilgisayarla aram iyi olsada Android'den pek anlamadığımı belirtmek isterim saygılar

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
1.5 Haftadır Kullandığım Xiaomi mi note 10 telefonum bugün imei atıldı 4 gün kullanıp ancak yuzde 20 ye indirdiğim telefonum 10 saatte yuzde 20 ye indi . Bu problemin root ile alakası varmıdır çözüm önerileriniz ve yardımlarınızı beklıyorum bilgisayarla aram iyi olsada Android'den pek anlamadığımı belirtmek isterim saygılar
IMEI işlemi yanlış yapılmış olabilir

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kesin bu işlemdendir diyebiliyorsanız telefoncum ile görüşücem hocam kendim çok bilgi sahibi değilim dediğim gibi

En son işlem o olduğu için muhtemelen odur ama telefoncun bunu kabul etmeyecek baştan söyleyeyim ama siz yine de görüşün...

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Stoya hocam çok haklı çoğu telefoncu kabul etmese de bu bir gerçektir, işinin ehli biriyle danışınız, Zenex hocamız yardımcı olabilir.

Oyla:

Tcb55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Can
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En son işlem o olduğu için muhtemelen odur ama telefoncun bunu kabul etmeyecek baştan söyleyeyim ama siz yine de görüşün...
Yol gösterebilirmisiniz bana telefoncuya tam olarak bir çözüm yolu sunsam şöyle şöyle yapmalıymışsın diye veya Samsun'da yaşıyorum tanıdığınız bir yer varmıdır buralarda?

Oyla:
Üst Alt