Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.19 Beta / v11.1.1.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Dediginiz gibi Denedim hata veriyor yukleyemiyoruz güncellemeyi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp de kırmızı hatalar veriyor yüklemiyor
Hata nedir , twrp den install menüsünden yükleyin. Hata verirse normal ekran görüntüsü alın. Cihazı açıp buraya yükleyin.
kolay gelsin

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Herhangi bir sorun olmadı yüklemede. Mis gibi çalışıyor
Yüklemeyi başarılı yapan arkadaşlar, hangi twrp sürümünü yüklediklerini, cihazda magisk olup olmadıklarını varsa hangi magisk sürümü kurulu olduklarını da yazsın

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hata bu sekilde veriyor hocam
Gördüğüm kadarıyla otg ile yükleme yapıyorsunuz, flaşbellek ile alakalı sorunlar olabilir. romu cihazın dahili belleğine atıp oradan yüklemeyi yapın. eğer yine hata alırsanız o zaman farklı bir çözüm buluruz öncelikle yapmanız gereken budur.

Yine tekrarlayan bu tarz konular açarsanız "ceza" alırsınız

Metin61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
23
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba arkadaşlar , Mi Note 10 / CC9 Pro Android 10 Miui 11 Global Beta ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum: TWRP açın , Recovery - [Android 10] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.2B-0219 Beta Tek Tuş Yükleme Aracı
Alternatif TWRP
, Recovery - [TWRP][UNOFFICIAL]OrangeFox TWRP Alternatif Mi Note 10/CC9 Pro
sifirdancustomromkurulumu2-4872-x-1168-jpg.66155

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

İpuçları:
Google asistan (Ai tuşu) etkinleştirmek için. Güvenlik uygulamasını açın, uygulamaları yönet, sağ üstteki üç noktaya dokunun, varsayilan uygulamalar, ses asistanı bölümünü Google olarak seçin. Yardımcı & ses girişi bölümüne girin, yardımcı uygulama olarak Google seçin.
Mesajlar uygulamasında herhangi bir mesajı açtığınızda o mesaja çift tıklarsanız tam ekranda açabilir, yazı kopyalayabilirsiniz.

Not
:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Haftalık: Android 10

İndirme Bağlantısı Kararlı:
S.a Trabzonlu da varmış vay be tanışmak konuşmak isterim sizinle bende Trabzonluyum ve orda yaşıyorum

Meriadoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Otadan güncelleme gelmiş 20.2.27 sürümü ama indiremiyorum genel bir sorun mu tüm sunucular çevrimdışı diyor

tahtakalegsm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tahtakale
Cihazım
ıphone 7
Konular
1
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba arkadaşlar , Mi Note 10 / CC9 Pro Android 10 Miui 11 Global Beta ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum: TWRP açın , Recovery - [Android 10] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.2B-0219 Beta Tek Tuş Yükleme Aracı
Alternatif TWRP
, Recovery - [TWRP][UNOFFICIAL]OrangeFox TWRP Alternatif Mi Note 10/CC9 Pro
sifirdancustomromkurulumu2-4872-x-1168-jpg.66155

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

İpuçları:
Google asistan (Ai tuşu) etkinleştirmek için. Güvenlik uygulamasını açın, uygulamaları yönet, sağ üstteki üç noktaya dokunun, varsayilan uygulamalar, ses asistanı bölümünü Google olarak seçin. Yardımcı & ses girişi bölümüne girin, yardımcı uygulama olarak Google seçin.
Mesajlar uygulamasında herhangi bir mesajı açtığınızda o mesaja çift tıklarsanız tam ekranda açabilir, yazı kopyalayabilirsiniz.

Not
:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Haftalık: Android 10

İndirme Bağlantısı Kararlı:
usta parmak izi desteklemiyormu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar mi note 10 eng rom atarak işlem yapıldı sonra kilidini açtım başka romlar attım ve bu paylaştığınız romuda attım ama parmak izi eklenemiyor varmı çözümü ?

Son düzenleme:

Harun44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi8
Konular
1
iyi akşamlar arkadaşlar bu romu pc ye indirdim fakat telefona pc den yüklüyemiyorum kes yapıstır kopyala yapıştır denedim olmuyor sizce ne dendir telefon mi note 10

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
iyi akşamlar arkadaşlar bu romu pc ye indirdim fakat telefona pc den yüklüyemiyorum kes yapıstır kopyala yapıştır denedim olmuyor sizce ne dendir telefon mi note 10
Merhaba, dahili hafıza şifreli olduğu için kopyalamada hata veriyor olabilir?
aldığınız hata nedir? dahili hafızanın ekran görüntüsünü ekleyin

Üst Alt