Uygulama Mi Note 10/CC9 Pro Google Kamera

firozat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FIRAT OZAN
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
Usta urynx'inki tam uyumlu fakat parrot'un versiyonunda en kaliteli resimleri alıyorum. Bilginiz olsun.

Bununda ekranda zoomlar yok tamami ile note10 icin uyumlusu yok mu gcamin

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
merhaba.Ben mi note 10 kullanıcısıyım.Telefonu ilk aldığım da miui 11vardi 108 mp çok iyi fotograflar çekip cektikten sonra fazla bozulmadan zoomluyordu.Simdi Endonezya miui 12 romun da bir fotoğraf çektim eski verimi alamadım.Bunun nedeni nedir?

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Usta urynx'inki tam uyumlu fakat parrot'un versiyonunda en kaliteli resimleri alıyorum. Bilginiz olsun.

paylaşım için teşekkürler ekstradan config dosyası tanımlamak gerekir mi apk kutmak yeterli mi?

canbazer18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CANBAZ
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Merhabalar konu hortlatiyorum ama şu an stabil sürüm ve xml dosyaları mevcut. Lakin kapalı ortamda iyi ışıkta süper fotoğraflar çekerken insan yüzünü aşırı kırmızı çıkarıyor. Bununla alakalı hazır güzel bir confing bulamadim. Kullandığınız bir xml dosyası paylaşır mısınız?

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Hiç güncel kaliteli fotoğraf çeken bulabildiniz mi? Gece modunda özellikle. Bide eski sürümde istediğim kadar zomlarken görüntü kalitesi hiç bozulmuyordu. Gcam ın hangi sürümünü yükleyelim ? Netleşti mi?

kizilok35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
merhaba.Ben mi note 10 kullanıcısıyım.Telefonu ilk aldığım da miui 11vardi 108 mp çok iyi fotograflar çekip cektikten sonra fazla bozulmadan zoomluyordu.Simdi Endonezya miui 12 romun da bir fotoğraf çektim eski verimi alamadım.Bunun nedeni nedir?
sebebi miu12 . miu12 ile içine ettiler kameranın. miu11 e geri dönmekten başka çare yok

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
sebebi miu12 . miu12 ile içine ettiler kameranın. miu11 e geri dönmekten başka çare yok
Hocam miui 11e nasıl dönülüyor? Lütfen bilgi verir misin? 1 yıldır kullanıyorum miui 11de çok iyi olan telefon 12 de nefret ettiğim bir eşyaya dönüştü?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam miui 11e nasıl dönülüyor? Lütfen bilgi verir misin? 1 yıldır kullanıyorum miui 11de çok iyi olan telefon 12 de nefret ettiğim bir eşyaya dönüştü?

Üst Alt