Yardım Mi note 10 bootloop

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Resmi global miui
Telefon Modeli
Mi note 10
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba değerlu forum sakinleri, babama ait mi note 10 cihaz durduğu yerde bootloopa girmiş ve twrp menüsüne girmiyor. Sürekli mi ekranı kısmında döngüye girmiş, fastboota alabiliyorum ama hiçbir şekilde recovery ekranına gelemedim. Tek tuş twrp yükleme aracı otomatik olarak twrpa atıyor diye onunla twrp yükledim tekrar olmadı, fastboot rom indirip flash all except storage diyerek rom flashlayayım dedim anti roll back hatası verdi, ki sitedeki en son fastbootu indirdim. Cihaz sürümünü tam bilmiyorum ama pek güncel değil otadan ne geldiyse en son onu kullanıyor. Bana neden arb hatası verdi 13.0.2.0 indirdim yani. Bu cihazı nasıl açabilirim ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Flastboot rom flashlarken çıkan hata şu şekilde
(0,1 saniye falan gözüküp kayboluyor bu yazı)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
durup dururken yazılım bozulmaz. Donanım bozulur.

Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
Antirollback hatası için rom dosyasını C: dizinine atın sonra tekrar romu flaş edin

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antirollback hatası için rom dosyasını C: dizinine atın sonra tekrar romu flaş edin
Gerçekten C dizinine atınca işe yaradı teşekkür ediyorum, da aklıma takıldı ne alaka D veya masaüstünde olunca işe yaramıyor da C de işe yarıyor. Ve maalesef hala mi ekranında dönüyor sadece fastboota giriyor, twrp veya stock recoverye girebilmem için bir fikir geliyor mu aklınıza ?

Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
Gerçekten C dizinine atınca işe yaradı teşekkür ediyorum, da aklıma takıldı ne alaka D veya masaüstünde olunca işe yaramıyor da C de işe yarıyor. Ve maalesef hala mi ekranında dönüyor sadece fastboota giriyor, twrp veya stock recoverye girebilmem için bir fikir geliyor mu aklınıza ?
Rica ederim hocam. Twrp flash etmeyi denediniz mi? Uyumlu bir twrp veya orangefox da olabilir.

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Rica ederim hocam. Twrp flash etmeyi denediniz mi? Uyumlu bir twrp veya orangefox da olabilir.
Tam şu an orange fox indiriyordum, twrp işe yaramadı maalesef. Son çırpınışları deniyorum olmazsa donanımlardan bişeyler yandığı kesinleşecek, emmc ayakları mıdır kendisi midir bilmem. Öneriniz için teşekkürler

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Zihnini geliştirmek isteyenlere duyrulur

Bugünkü hatamız budur, eng romu C'ye attım direk, bu hatayı veriyor. Mi flashta da "read hello packet" yazıyor sonrasında "cannot receive hello packet MiFlash is hying to reset status!" diyip iptal ediyor. Bi de crackli miracle boxu kullanayım dedim edl'deyken görüyor fastboottayken görmüyor box 🥸 fastbootta görse yine elim kolum daha uzun olacak ama yok işte...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt