Yardım Mi note 10 arama kaydetme özelliği varmı

G.gokhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
Çevrendeki birçok insamda Xiaomi'nin bir çok çeşitli telefonu var, arama kaydetme özelliği özelliği olduğunu duyunca kendime Türkiye garantili mi note 10 aldım, ve arama esnasında kaydet butonu yok, telefonu kurcaladım ama bulamadım. Sorum şu bu telefonda mı özellik yok, yoksa Türkiye garantili olduğu için mi yazılımsal bir durum mu, 3.parti uygulama yüklesem çalışır mı,

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Çevrendeki birçok insamda Xiaomi'nin bir çok çeşitli telefonu var, arama kaydetme özelliği özelliği olduğunu duyunca kendime Türkiye garantili mi note 10 aldım, ve arama esnasında kaydet butonu yok, telefonu kurcaladım ama bulamadım. Sorum şu bu telefonda mı özellik yok, yoksa Türkiye garantili olduğu için mi yazılımsal bir durum mu, 3.parti uygulama yüklesem çalışır mı,
Global versiyon olduğu için Google Arama ve mesajlar yüklüdür telefonunuzda. Bootloader kilidini açıp custom rom yüklerseniz arama kaydı gelir.

Oyla:

G.gokhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
Global versiyon olduğu için Google Arama ve mesajlar yüklüdür telefonunuzda. Bootloader kilidini açıp custom rom yüklerseniz arama kaydı gelir.
Çok teşekkür ederim yardımınız için, rom yükleme ile ilgili hiç bir bilgim yok, ama internette Forum da kurcalayayım birşeyler bulurum inşallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda birşeyler buldum kafam karıştı biraz, ben Avrupa rom yükleyince mi düzelir, yoksa custom rom başka bir yazılım mı var

Son düzenleme:
Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Çok teşekkür ederim yardımınız için, rom yükleme ile ilgili hiç bir bilgim yok, ama internette Forum da kurcalayayım birşeyler bulurum inşallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda birşeyler buldum kafam karıştı biraz, ben Avrupa rom yükleyince mi düzelir, yoksa custom rom başka bir yazılım mı var
Cihazınız hayırlı olsun hocam Miroom tavsiye ederim Hem performans hem istediğiniz özellikler mevcut

Oyla:

G.gokhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
Cihazınız hayırlı olsun hocam Miroom tavsiye ederim Hem performans hem istediğiniz özellikler mevcut
Sağolasın, dün telefonda göremeyince arama kaydetme özelliğini hayal kırıklığına uğradım. Samsung note 9 vardı, sırf arama kaydetme özelliği var diye aldım Xiaomi note 10 u, kötü başladık ama inşallah başka sıkıntı yaşamam

Oyla:

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Sağolasın, dün telefonda göremeyince arama kaydetme özelliğini hayal kırıklığına uğradım. Samsung note 9 vardı, sırf arama kaydetme özelliği var diye aldım Xiaomi note 10 u, kötü başladık ama inşallah başka sıkıntı yaşamam

adresinden MIUI Contacts and Dialer indirebilirsiniz. Bilinmeyen Kaynaklardan yüklemeye izin verip yüklemeyi tamamlayın. Uygulama farklılığı dışında ek bir kısıt yoksa, varsayılan telefon uygulaması olarak da ayarlarsanız. Muhtemelen herhangi bir işleme, custom rom v.b gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Oyla:

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10
Selam hayırlı olsun telefonunuz. Arama kaydetme aslında cihazın değil kullandığı yazılımın bir özelliğidir....

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
3 gün sonra aynı soruyu bir başkası sorar dev
adresinden MIUI Contacts and Dialer indirebilirsiniz. Bilinmeyen Kaynaklardan yüklemeye izin verip yüklemeyi tamamlayın. Uygulama farklılığı dışında ek bir kısıt yoksa, varsayılan telefon uygulaması olarak da ayarlarsanız. Muhtemelen herhangi bir işleme, custom rom v.b gerek kalmadan kullanabilirsiniz.
Maalesef bu yemiyor tek çare ya eu rom ya mi room yüklemek

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Miroom kurun hocam sıkıntınız kalmaz :)

Oyla:

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Mi note 10 kullanıcısıyım. Yanlış yere mi yazdım bilmiyorum ama bir sorunum var. Diyelim ki telefonumda 2 adet gmail, 1 adet de mi hesabım var ve ben bunlardan sadece bir gmail hesabımdaki kişileri rehberimde görmek istiyorum. Daha önce Redmi'lerde ve Mi 5s'te bunu direkt ayarlardan yapabiliyordum. Ancak Mi Note 10'da bunu bulamadım. Telefonum global, kararlı.

Oyla:
Üst Alt