Soru Mi note 10 android 10 sonrası

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Herkese selam. Mi note 10'a 07.05.2020'de android 10 güncellemesi geldi. Güncelleme sonrası cihazın hızlanması gerekirken biraz daha hantallaştı gibi, sadece ben değil 3/4 arkadaş daha aynı şeyi söylüyor. cihaza gelen güncelleme 2.6 gb olmasına rağmen gözle görülür pek bi değişiklik olmadı Sadece kamerada belge tarama özelliği gelmiş, Pro modda kamera lens geçişlerindeki isimler ingilizce olmuş, Yine pro modda odaklama yardımcısı, pozlama doğrulama gibi iki özellik ve modların açıklamalarını belirten bir açıklama metni eklenmiş. Pil performansına birşey demek için daha erken ama güncelleme sonrası ilk gün performansı 20 saat beklemeye 8 saat ekran süresi oldu. Güncelleme öncesi 1gün 2/3 saate en az 9/10 saat ekran süresiydi. Güncelleme sonrası farklı özellikler keşfeden veya şu da oldu farkettim diyen arkadaşlar varsa konu altına yazarsa sevinirim bilmediğimiz birşey olursa öğrenelim. Yalnız ben şahsen 2.6 gb'lik bir güncellemeden daha fazlasını beklerdim Versiyon değişiyor ama cihazın çoğu şeyi aynı kalmış. Umutlar MIUI 12'ye kaldı artık...

A.Burak ÖZDEMİR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
A.Burak
Cihazım
Mı A3
Konular
2
Xiaomi müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradım ama kapaliymiş benim bir şikayetim bildirimim ve ricam olacak benim telefonum şuanda android 10 ricam şu bana bundan bı önceki kullandığım sürümümü(sanırım 9 pie idi) atın çünkü bazı şikayetlerim var bu android 10 telefonuma yüklemeden önce herşey 4 4luk çalışıyordu ve tam hayalimdeki telefona sahiptim sonra 10 u yükledim telefon kasıp donmaya uygulamalardan atmaya başladı parmak izi okumamaya ve bazı fonksiyonlar çalışmamaya başladı önceden çalışan uygulamalarım şimdi çalışmıyor pil kullanım surem düştü ve bir kullanıcının hiç istemeyecegi daha nice şeyler oldu sizden ricam nolur lütfen bana bir önceki sürümümu geri yükleyin teşekkürler şimdiden yardımınız için.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradım ama kapaliymiş benim bir şikayetim bildirimim ve ricam olacak benim telefonum şuanda android 10 ricam şu bana bundan bı önceki kullandığım sürümümü(sanırım 9 pie idi) atın çünkü bazı şikayetlerim var bu android 10 telefonuma yüklemeden önce herşey 4 4luk çalışıyordu ve tam hayalimdeki telefona sahiptim sonra 10 u yükledim telefon kasıp donmaya uygulamalardan atmaya başladı parmak izi okumamaya ve bazı fonksiyonlar çalışmamaya başladı önceden çalışan uygulamalarım şimdi çalışmıyor pil kullanım surem düştü ve bir kullanıcının hiç istemeyecegi daha nice şeyler oldu sizden ricam nolur lütfen bana bir önceki sürümümu geri yükleyin teşekkürler şimdiden yardımınız için.

Dostum telefonu komple sıfırla hard format at ama verilerini yedekle sorun kalmadığını göreceksin. Ben uğraşmamak için format atmıyorum. Formatla düzeldiğini göreceksin

A.Burak ÖZDEMİR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
A.Burak
Cihazım
Mı A3
Konular
2
Dostum telefonu komple sıfırla hard format at ama verilerini yedekle sorun kalmadığını göreceksin. Ben uğraşmamak için format atmıyorum. Formatla düzeldiğini göreceksin
Yazdığım tüm sıkıntıların düzeleceğine eminmisiniz hepsinin komole

Üst Alt