Yardım Mi Not3 Telefon Kilitlendi. Telefonu açamıyorum.

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Kararlı v9.6.2.0
Telefon Modeli
Mi Not3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefon güncelleştirmeleri kontrol ederken burda seçeneklerden güvenli modda yeniden çalıştırı seçtim. Sonrasında ne yaptım ettim geri dönemedim. Telefon sanırım yükleme moduna geçti.Şimdi açılırken telefon kilitli uyarısı veriyor. Wifi bağladım ama kiliti açmak için mi şifresini hatırlamıyorum. Dünden beri telefonu kullanamıyorum ve bu sorunu çözemedim.
Yardımcı olabilirmisiniz?

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şifrenizi bir şekilde hatırlamanız veya bulmanız gerekli başka yolu yok.
i.mi.com adresinden şifremi unuttum diyorum. mail adresimi yazıyorum doğrulama kodu gelmiyor. Telefon numarasını yazıyorum, böyle hesap yok diye uyarı veriyor.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
i.mi.com adresinden şifremi unuttum diyorum. mail adresimi yazıyorum doğrulama kodu gelmiyor. Telefon numarasını yazıyorum, böyle hesap yok diye uyarı veriyor.
E-Posta kutunuzun spam bölümüne gelmiş olabilir veya yoğunluk vs. varsa biraz geç de gelebilir.

Oyla:

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Dün den sonra hiç bir mesaj gelmedi. Defalarca doğrulama kodu istemiştim.
Telefon sistem sıfırlanmışmıdır. Eski haliyle açmam mümkün değilmi?.
Telefon neden kilitleniyor mi hesabına telefonu açtıktan sonra girme seçeneği yokmu?

Oyla:

jchaaer1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Ben mi cloudu kullanıuordum. Bi zamandan sonra girerken şifre yanlış demeye başladı. Ama şifre her zamnki şifrem. Sıfırla deyince de mail gelmiyordu. Mi hesap kullanılmaz bence. Telefon sıfırlanınca sıkıntı çıkarır

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Dün den sonra hiç bir mesaj gelmedi. Defalarca doğrulama kodu istemiştim.
Telefon sistem sıfırlanmışmıdır. Eski haliyle açmam mümkün değilmi?.
Telefon neden kilitleniyor mi hesabına telefonu açtıktan sonra girme seçeneği yokmu?
Telefon sıfırlanmamıştır şifreyi girerseniz çözülür. Telefonu sıfırlayıp açarsanız yine şifre isteyecektir.

Oyla:

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Evet mail gelmiyor. Telefona ilk aldığımdada mi hesabı aktifleştirmek için telefondan doğrulama istedim. Maili o zamanda denemiştim gelmedi. Şimdi telefondan doğrulama yapamıyorum. Seçenek olarak mail yerine telefon numarasını yazdığımda böyle bir hesap yok diye uyarı veriyor.Dünden beri telefonu kullanamıyor açamıyorum tamamen kilitlendim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon sıfırlanmamıştır şifreyi girerseniz çözülür. Telefonu sıfırlayıp açarsanız yine şifre isteyecektir.
Tamam sıfırlansın razıyım, bi şekilde eski haline getiririm ama telefonu nasıl açacağım telefon numarasından da doğrulama yapamıyorum. Mail mi beklemem gerekiyor. Ama mail geleceğini sanmıyorum.

Oyla:

jchaaer1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Evet mail gelmiyor. Telefona ilk aldığımdada mi hesabı aktifleştirmek için telefondan doğrulama istedim. Maili o zamanda denemiştim gelmedi. Şimdi telefondan doğrulama yapamıyorum. Seçenek olarak mail yerine telefon numarasını yazdığımda böyle bir hesap yok diye uyarı veriyor.Dünden beri telefonu kullanamıyor açamıyorum tamamen kilitlendim.
Yukarda dediğim gibi mail ya da telefon nosuna mesaj gelmiyordu. Bu 2 ay önce yaşanmıştı. Şu an baktım hala aynı. Başka birisi deneyip bakabilir mi. Acaba herkeste mi aynı sorun var

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Yukarda dediğim gibi mail ya da telefon nosuna mesaj gelmiyordu. Bu 2 ay önce yaşanmıştı. Şu an baktım hala aynı. Başka birisi deneyip bakabilir mi. Acaba herkeste mi aynı sorun var
Sıkıntısız bir şekilde geldi.

Oyla:
Üst Alt