Yardım Mi müzik

Yemree38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Farkettiyseniz mi müzik uygulaması üzerinden YouTube'a girebiliyor ve arka planda şarkı dinleyebiliryoruz fakat bugün o özelik uygulamadan gitti telefonumda ama abimin telefonunda duruyor ayni model olmasına rağmen. Nasıl geri getirebilirim o özelliği?

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Hocam bize neden gelmiyor acaba , herhangi bir ayarı varmı bunun
Bir ayarı yok aslında ama araştırırken bazı özelliklerin açık olması gerektiğini öğrendim. Music uygulamasında bulunan ayarlarda çevrimiçi içerik açık olacak ve bölgenizde Türkiye olacak. Birde uygulamanın son güncellemesini kontrol edin.bendeki sürüm 4.10.06i

Oyla:

umtco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
0
Bölgeyi hindistan yapıp mi music uygulamasını açın sonra tekrardan bölgeyi türkiye yapın bende oldu

Oyla:

Eagle_88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Bir ayarı yok aslında ama araştırırken bazı özelliklerin açık olması gerektiğini öğrendim. Music uygulamasında bulunan ayarlarda çevrimiçi içerik açık olacak ve bölgenizde Türkiye olacak. Birde uygulamanın son güncellemesini kontrol edin.bendeki sürüm 4.10.06i
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aha oldu , HARİKA eyvallah dostum Sağolasın..

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Bu olaya gereken tepki verilmedi diye düşünüyorum. :) Yani bu özelliği aşırı kullaniyorum.
Xaoimi devrim yapti. Reklamsiz ve arka planda oynatilabilen YouTube demek aylik ucret odememek demek , premiuma gerek yok demek , YouTube Vanced'e elveda demek bana gore.

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Bu olaya gereken tepki verilmedi diye düşünüyorum. :) Yani bu özelliği aşırı kullaniyorum.
Xaoimi devrim yapti. Reklamsiz ve arka planda oynatilabilen YouTube demek aylik ucret odememek demek , premiuma gerek yok demek , YouTube Vanced'e elveda demek bana gore.
Bencede bende tek memnun olan benim sanıyorum. Kalite çok iyi arka plan oynatması çok iyi. Vanced de kullanıyorum ama müzik için mi müzik gayet iyi

Oyla:
Üst Alt