Yardım Mi Mover

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
merhaba arkadaşlar
Mi Mover ( telefondan telefona veri transferi )
bu app hakkında bilgisi olan var mı yardım rica olunur
sitede konu hakkında bişey bulamadım
redmi note3 ile mi4 arasında aktarım yapmak istiyorum, ama ikisinde de Mi Mover açtığım anda direkt barkod tarama ekranı geliyor :@
ilgili barkod nasıl açılıyor ekranını bulamadım lütfen yardım

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam önce yani telefondan mi mover uygulamasını açın ve üstte yer alan yeşil renkli alan tarafım!a tıklayın. Barkod gelecek bu şekilde kalsın. Daha sonra eski telefonda uygulamayı açın ve alttaki gönderen tarafım'a tıklayın ve açılan kamera ekranından kodu okutun.

Oyla:

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Hocam önce yani telefondan mi mover uygulamasını açın ve üstte yer alan yeşil renkli alan tarafım!a tıklayın. Barkod gelecek bu şekilde kalsın. Daha sonra eski telefonda uygulamayı açın ve alttaki gönderen tarafım'a tıklayın ve açılan kamera ekranından kodu okutun.
hocam dönüş için teşekkür
Mi Mover app tıkladığında gelen ekran aşağıdaki gibi, start butonu tıklandığı an direkt barkod okuma - tarama ekranı geliyor, diğer telefonda da durum aynı , rom yüklediğim Gm de bile Alıcı - Gönderici ekranı gelirken ne yazık ki Mi4 ve Redmi Note3 te olmadı
app te hata olabilir şüphesiyle Xiaomi sitesinden indirdim ama nıc , neyse gerek kalmadı tüm transferi manuel hallettim drunk~~doh~~:(

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
bunu kullanp başarılı olan var mı? kendi forumlarında son 4-5 sayfada başaramadıklarını yazmışlar. bende gmd 16 dan mi bi cihaza aktaracam ama sistemi bozmak istemdğimden başlatmadım

Oyla:
Üst Alt