Güncelleme Mi Mix2s 8.9.7 Android P Olarak Yayınlandı!

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Beta rom kullanıcıları : Güncellemeyi otomatik olarak OTA üzerinden alabilirler. Telefonunuzda yer alan Ayarlar/Telefon Hakkında/Sistem Güncelleme bölümünden gncelleyi kontrol edebilirsiniz.

Kararlı Rom Kullanıcıları : Güncellemeyi aşağıda yer alan bağlatılardan indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz.
Recovery : 1655M

Fastboot : 2462M

Güncelleme ile birlikte android sürüm değişikliği olacağını ve henüz ilk beta güncelleme olduğunu göz önüne alırsak yazılımsal sorunlar yaşanması oldukça olası görünüyor. Bu nedenle yüklemeden önce tam bir yedek almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Beta rom kullanıcıları : Güncellemeyi otomatik olarak OTA üzerinden alabilirler. Telefonunuzda yer alan Ayarlar/Telefon Hakkında/Sistem Güncelleme bölümünden gncelleyi kontrol edebilirsiniz.

Kararlı Rom Kullanıcıları : Güncellemeyi aşağıda yer alan bağlatılardan indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz.
Recovery : 1655M

Fastboot : 2462M

Güncelleme ile birlikte android sürüm değişikliği olacağını ve henüz ilk beta güncelleme olduğunu göz önüne alırsak sorunlar yaşamanması oldukça olası görünüyor. Bu nedenle yüklemeden önce tam bir yedek almanızı tavsiye ederim.

Hocam konu için teşekkürler.
3 gün önce yayınlanıp aynı gün geri çekilmişti hatalardan dolayı sanırım düzeltmeler yapılıp yayınlandı.
Yükleyen arkadaşlara fix olarak küçük çaplı güncelleme geldi mi bilinmez ama düzelmiştir umarım sorunlar.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Farkettınız mı bilmiyorum ama bu sürüm ile bataryada ciddi oranda düzelme var gibi....

Üst Alt