Yardım Mi mix2 Camera2 Api Aktif Etmek (Root Gerektirmez)

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Mi mix 2 kullanıyorum ve eu miui 11 yüklü telefonda. Epeydir camera2 api yi aktif edip google camera yüklemeye çalışıyordum. Bütün yöntemler root yaparak api yi aktif ediyor.
Xda forumlarında gezerken biri bir koddan bahsetmiş.(kodu aşağıya yazacağım) Bu kodu telefonunuzun arama ekranına yazdığınızda camera2 api aktif oluyor. Ve google camera yükleyebiliyorsunuz.
Bunun stabil romlarda çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Deneyenler yorum kısmına belirtirlerse sadece miui 11 demi yoksa stabil romlarda da işe yarıp yaramadığını öğreniriz.

*#*#0610#*#*​

Urtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
2
Hangi Gcam i kullanıyorsunuz? Kodu girdim. Global stabil rom var ben de deneyeyim.

Oyla:

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Android 10 için galiba bu sürüm. Benim stabil android 9
Benim telefonda android 9 miui 11. Demek ki miui 11 de camera2 api açık gelecek. Bu kodu yazarsak telefonu root yapmadan google camera yükleyebileceğiz.

Oyla:

Urtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
2
Benim telefonda android 9 miui 11. Demek ki miui 11 de camera2 api açık gelecek. Bu kodu yazarsak telefonu root yapmadan google camera yükleyebileceğiz.
Sabahtan beri denedim yapamadım. Bir sürü gcam sürümü denedim ama olmuyor. Yapabilen varsa yazsın.

Oyla:

Urtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
2
Şimdi Miui 11 ile denedim. Gene olmuyor. Global kararlı geldi bugün Miui 11. Hemen denedim gene de olmadı

Oyla:

korkmaz 31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Mi mix 2 kullanıyorum ve eu miui 11 yüklü telefonda. Epeydir camera2 api yi aktif edip google camera yüklemeye çalışıyordum. Bütün yöntemler root yaparak api yi aktif ediyor.
Xda forumlarında gezerken biri bir koddan bahsetmiş.(kodu aşağıya yazacağım) Bu kodu telefonunuzun arama ekranına yazdığınızda camera2 api aktif oluyor. Ve google camera yükleyebiliyorsunuz.
Bunun stabil romlarda çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Deneyenler yorum kısmına belirtirlerse sadece miui 11 demi yoksa stabil romlarda da işe yarıp yaramadığını öğreniriz.

*#*#0610#*#*​
Sırf bunun için mıuı 11 i bekledm lakin çok çabaladım kesınlkle olmuyo..

Oyla:
Üst Alt