Rom Mi Mix Rom Resurrection Remix

abilgen73

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgen
Cihazım
Xiaomi Mi8EE
Konular
164

Resurrection Remix 5.8.3 (Android 7.1.2 Nougat)

Gerekli işlemler..
boot kilidi açık olmalı
twrp yüklü olmalı
yedek alınmalı

Gerekli dosyalar..

Yükleme talimatı

indirdiğimiz gerekli dosyalı masaüstüne çıkartalım.dosyalar zip olarak kalsın..sonra dosyaları cihazımızın belleğine atalım.daha sonra twrp moda geçelim.twrp modda cihazı sıfırlayalım..sıfırlama işlemi bittikten sonra ilk önce rom dosyasını flashlayalım sonra google play dosyasını flashlayalım..burda dikkat edilmesi gereken rom dosyasından sonra cihazı reboot etmeden google play dosyasını hemen arkasından flashlamak.eğer rom dosyasını flashladıktan sonra cihazı reboot ederseniz play store yüklenmemiş olur tekrar twrp moda geçip işlem yapmanız gerekir..iki dosyayıda flashladıktan sonra reboot edin ve cihazın açılmasını bekleyin..cihazın açılması biraz uzun sürebilir endişe etmeyin..

rom denenmiş olup sorunsuz çalışmaktadır..hayırlı olsun..

Son düzenleme:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
ön kamerayı çalıştıramadım.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
hocam kusura bakmayın düzeltme yapalım isterseniz twrpden yüklenen dosyalar her zaman Zip olarak iner rar değil konuda orayı düzeltirseniz yeni başlayan arkadaşlar için daha sağlıklı olur kolay gelsin

abilgen73

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgen
Cihazım
Xiaomi Mi8EE
Konular
164
hocam kusura bakmayın düzeltme yapalım isterseniz twrpden yüklenen dosyalar her zaman Zip olarak iner rar değil konuda orayı düzeltirseniz yeni başlayan arkadaşlar için daha sağlıklı olur kolay gelsin
Tamam hocam düzeltelim yanlış yazmışım dikkat etmedim.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
rr romu aospa göre nasıl sence kullandıysan ıkısını de daha mı ağır daha mı hafif ramı cok kullanıyor mu şarj süresi felan

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Ön kamera, Google camera da çalışmaz. Eğer stock gapps yüklediyseniz,romda ki kameranın yerine geçmiştir...

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
teşkürler ilk önce lineage denemiştim onda ön kamera çalışmıyordu sonra bu roma geçtim onda da aynısı yaptı.siz cevap verdiniz şu an çalışıyor ama rom olarak pek menun kalmadım parmak izi sensörü globale bakarak iyi çalışmıyor.ses te de problem var bir kaç hafta sonra deniycem şimdilik mui pro veya epic oma geçicem hafta içi yoğun mesaii falan problem olursa gece romla uraşmıyayım dye epic roma geçicem.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
teşkürler ilk önce lineage denemiştim onda ön kamera çalışmıyordu sonra bu roma geçtim onda da aynısı yaptı.siz cevap verdiniz şu an çalışıyor ama rom olarak pek menun kalmadım parmak izi sensörü globale bakarak iyi çalışmıyor.ses te de problem var bir kaç hafta sonra deniycem şimdilik mui pro veya epic oma geçicem hafta içi yoğun mesaii falan problem olursa gece romla uraşmıyayım dye epic roma geçicem.
Zaten herkes kullanacak ve memnun kalacak diye bir şey yok....Bu Custom ROM'ları denemek istemek bir Hastalık ve bu Hastalığın TEK İlacı da denemek....Keşke benim Cihaz için de CR olsa da, yüklesek...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt