Soru Mi Mix MIUI 11 Güncellemesi Alacak Mı ??

Hknslm161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xioami Mi Mix
Konular
9
Bazı sayfalarda MIUI 11 alacak olan cihazlar içinde varken çoğu sayfada MIUI 11 alacak cihazlar arasında bulunmuyor. Doğru bilgiyi hangi sayfadan öğrenebilirim??

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Güncellemeyi alacak cihazlar arasında merak etmeyin. En geç 1 hafta içinde alacağını düşünüyorum. Ayrıca alacağı son güncelleme olacak bu cihazın.

Oyla:

Hknslm161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xioami Mi Mix
Konular
9
Güncellemeyi alacak cihazlar arasında merak etmeyin. En geç 1 hafta içinde alacağını düşünüyorum. Ayrıca alacağı son güncelleme olacak bu cihazın.
Çok teşekkürler hocam bi yandan sevindim bi yandan üzüldüm :)

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Çok teşekkürler hocam bi yandan sevindim bi yandan üzüldüm :)
Mi mix kullanıcısı olarak bende üzüldüm ama bu güncellemeyi alması da iyi benim için bi süre daha idare edebilirim heralde :)

Oyla:

webuyeol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
WEBUYEOL
Cihazım
MI MIX
Konular
0
merhabalar
yaklaşık 2 hafta önce güncelleme geldi tel ancak her yeni güncellemede olduğu gibi alışık olmadığımız arayüz ve sorunlar olan varsa mi mix için paylaşabilir mi?
bende ona göre root lu yeni MUIU 11 kurucam

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
merhabalar
yaklaşık 2 hafta önce güncelleme geldi tel ancak her yeni güncellemede olduğu gibi alışık olmadığımız arayüz ve sorunlar olan varsa mi mix için paylaşabilir mi?
bende ona göre root lu yeni MUIU 11 kurucam
Ben temiz fastboot üzerinden kurdum rom u fakat hiç beğenmedim. Şarj çok dayanmıyor ve ram kullanımı çok fazla. Muiu 9 dan muiu 10 geçtiğimde çok değişikliği hissetmiştim fakat bu sürümde pek hissedemedim.

Oyla:

webuyeol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
WEBUYEOL
Cihazım
MI MIX
Konular
0
anladım kendi orjinal ing forumlarda ve int de de batarya kullanımı uzadı yazıyo ve ayrıca yeni güç tassarufu modu eklenmiş dediklerini anladım genelde yeni bir afedersin cacık eklicem derken ana sistemi bozuyolar o zaman bu romdan sonra bi daha çıkmaz artık ana sistemde değişmiyeceğine göre sence miui 10 eskisi mi dursun dersin yoksa illa yenisini hem göresellik hemde hız için yükliyim mi?

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
anladım kendi orjinal ing forumlarda ve int de de batarya kullanımı uzadı yazıyo ve ayrıca yeni güç tassarufu modu eklenmiş dediklerini anladım genelde yeni bir afedersin cacık eklicem derken ana sistemi bozuyolar o zaman bu romdan sonra bi daha çıkmaz artık ana sistemde değişmiyeceğine göre sence miui 10 eskisi mi dursun dersin yoksa illa yenisini hem göresellik hemde hız için yükliyim mi?
ben hep şimdiye kadar son sürüm cihaz kullandım ama ilk defa bi öncesine geri döndüm. Birde ultra güç tasarruf modu da gelmeyince benim için çok birşey ifade etmedi bu güncelleme açıkcası belki bir sonra ki sürümüde yayınlarlarsa denenebilir.

Oyla:

webuyeol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
WEBUYEOL
Cihazım
MI MIX
Konular
0
ben hep şimdiye kadar son sürüm cihaz kullandım ama ilk defa bi öncesine geri döndüm. Birde ultra güç tasarruf modu da gelmeyince benim için çok birşey ifade etmedi bu güncelleme açıkcası belki bir sonra ki sürümüde yayınlarlarsa denenebilir.
anladım ama bu mi mix 3 fln değil eskidi artık neler çıktı kolay kolay ana sistem güncellemesi almaz tahminim anca içindeki ayrı ayrı proglara gene güncelleme alır

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
anladım ama bu mi mix 3 fln değil eskidi artık neler çıktı kolay kolay ana sistem güncellemesi almaz tahminim anca içindeki ayrı ayrı proglara gene güncelleme alır
Evet öyle gözüküyor olurda alırsa iyi olur tabi

Oyla:
Üst Alt