Yardım Mi mix kulaklık çıkışı

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, redmi note 4x den mi mix e geçtim, mi mix de kulaklık ses çıkış seviyesi düşük, redmi note 4x e göre baya düşük, note 4 x i satmadan önce karşılaştırma fırsatı bulmuştum, hatta tüm ayarları felan aynı yaptım ama malesef durum değişmedi.

Bu durum karşısında ne yapabilirim ? 3. parti bir uygulama bu sorunuma derman olur mu ?
aslında ses kalitesi çok iyi ama ses seviyesi düşük.

Kullandığım sürüm, MIUI 8.5.5.0 GLOBAL kararlı

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ek ayarlardan kulaklık ayarlarına girip mi ses arttırıcıyı aktif edebilirsin hocam.ayrıca aynı menüde kulaklık seçiminde kafa bantlı (mi kulaklık) yazanı tavsiye ederim.ve forumda arama yaparak dolby atmos u yükleyebilirsin

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ek ayarlardan kulaklık ayarlarına girip mi ses arttırıcıyı aktif edebilirsin hocam.ayrıca aynı menüde kulaklık seçiminde kafa bantlı (mi kulaklık) yazanı tavsiye ederim.ve forumda arama yaparak dolby atmos u yükleyebilirsin
Teşekkür ederim hocam, hemen araştırayım ben.
[doublepost=1510038799,1509989200][/doublepost]dolby atmos u yüklemek biraz karışık geldi , yanına 2 tane daha program kurmak lazımmış.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Teşekkür ederim hocam, hemen araştırayım ben.
[doublepost=1510038799,1509989200][/doublepost]dolby atmos u yüklemek biraz karışık geldi , yanına 2 tane daha program kurmak lazımmış.
Hayır dostum.senin bahsettiğin konu başka. O bana da karışık geldi.buraya ekleyrbilirsem ekleyim flashla tamamdır
[doublepost=1510039954][/doublepost]Üstteki zip dosyasını indir twrp den flashla okey.tel açılınca programı aç,sağ üstte açılış düğmesi var programı aktif et ayarlarını yap işte :)
[doublepost=1510045429][/doublepost]Yükledin mi hocam denedin mi işe yaradı mı?

Ekli dosyalar

• dap_r6.5.zip
    2,8 MB · Görüntüleme: 7
Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hayır dostum.senin bahsettiğin konu başka. O bana da karışık geldi.buraya ekleyrbilirsem ekleyim flashla tamamdır
[doublepost=1510039954][/doublepost]Üstteki zip dosyasını indir twrp den flashla okey.tel açılınca programı aç,sağ üstte açılış düğmesi var programı aktif et ayarlarını yap işte :)
[doublepost=1510045429][/doublepost]Yükledin mi hocam denedin mi işe yaradı mı?

Çok teşekkür ederim hocam, şimdi ben bu konularda acemiyim o yüzden yazdıklarınızı nasıl uygulayacağım onları araştırıyorum, şu twrp den flashla olayına bakıyordum bende, nasıl oluyor diye

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Çok teşekkür ederim hocam, şimdi ben bu konularda acemiyim o yüzden yazdıklarınızı nasıl uygulayacağım onları araştırıyorum, şu twrp den flashla olayına bakıyordum bende, nasıl oluyor diye
Telinde twrp yüklü mü hocam???teli kapat,açarken ses açma tuşuna bas sürekli twrp yüklüyse twrp açılacaktır.açılınca install a tıkla.install a tıklayınca dosya dizinine girer,ordan vu indirdiğin zipi seç ve aşağıdaki butonu sağa kaydır.işlem bitince reboot system e tıkla

Oyla:

alpikkkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
mi max 3
Konular
0
En son 2. Güncelleme ile kulaklık sesi azaltıldı, önceden daha yüksekti.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
En son 2. Güncelleme ile kulaklık sesi azaltıldı, önceden daha yüksekti.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam cihazı yeni aldım, alır almaz da güncelledim, o yüzden eski sürümlerde nasıldı bilmiyorum, ama bu hali ile ses seviyesi düşük, redmi note 4 de çok memnundum kulaklık sesinden, inşallah becerebilirim de biraz arttırırım şu ses seviyesini.
[doublepost=1512121225,1510048197][/doublepost]Mıuı 9 ile kulaklık sesi muazzam oldu.

Oyla:
Üst Alt