Yardım mi mix kırık ekran

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
selam arkadaşlar
dört ay önce mi mix ekranım çatanak diye yere düşünce çatladı. tuzla buz yarısı. ama ekranda sticker olduğu için tuz ve buz kısmı hala dağılmış değil derli toplu duruyor. :))
bunu yaptırıp kullanmayı düşünüyorum. ya da yaptırıp satmayı. miui 10 u izledim dün. gerçekten çok güzel olmuş. portre modu da gelmiş tek kamera olmasına rağmen.

netten bu firmayı buldum. 350 tl ye yapıyorlar. ekranı kırılıp yaptıran var mı? nerede kaça yaptırdınız.
mi8 de çok şık duruyor. ama o da sanırım seramik kasa. bunu elden çıkarıp onu alsam diyorum ama yine düştü kırıldı vs olayı başıma gelir diye endişem var.

aslında telefondan memnunum. arayüzü ve hızlı oluşu süper birşey.

elimde huawei p10 mate lite var. arayızı akışkan değil ama iş görüyor. yere de defalarca düştü maşallah gıkını çıkarmadı. kamera çekimi falan dehşet zaten.

mix'İ yaptırıp kullansam da kamera çekim kalitesi akıllara zarar zaten. galiba mi 8 e terfi etmek olacak.

bu telefonu ekranı yaptırmadan satabilir miyim yoksa yaptırıp mı satayım. kaça gider bilgisi olan var mı?

teşekkürler....

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
iyide bu düştü kırıldı olayı olmayacak telefon yokki

benim bildiğim amerikaya özel olarak moto z moto z2 nin ekran kırılmasına karşı garantisi var adamlar kırılmamazlık garantisi veriyor ama onunda kırıldığını biliyorum bi kaç tane ekranı kırılmış moto z ye denk geldim en nihayetinde kırılgan bi yapısı var bunların
g flex 2 kullandım daha önce eğik ekranlı bi cihaz biliyorsunuz üzerine bastırıp kuvvet uygulayarak ekranını esneterek dümdüz yapmışlıgımda var öyle esnek ekrana sahip bi telefonun bile ekranı kırılıyor.... kısacası korkunun ecele faydası yok iyi bi kılıf ve dikkatlli kullanım şart benim önerim ruber kılıf yada su malum kalın silikon kılıflar

Oyla:

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
iyide bu düştü kırıldı olayı olmayacak telefon yokki

benim bildiğim amerikaya özel olarak moto z moto z2 nin ekran kırılmasına karşı garantisi var adamlar kırılmamazlık garantisi veriyor ama onunda kırıldığını biliyorum bi kaç tane ekranı kırılmış moto z ye denk geldim en nihayetinde kırılgan bi yapısı var bunların
g flex 2 kullandım daha önce eğik ekranlı bi cihaz biliyorsunuz üzerine bastırıp kuvvet uygulayarak ekranını esneterek dümdüz yapmışlıgımda var öyle esnek ekrana sahip bi telefonun bile ekranı kırılıyor.... kısacası korkunun ecele faydası yok iyi bi kılıf ve dikkatlli kullanım şart benim önerim ruber kılıf yada su malum kalın silikon kılıflar
ama bu bu söylediklerin benim derdime hiç derman olmuyor ki :))

düşen telefon elbet bir gün kırılır. o bir gerçek. sorun silikon kılıflı kırılmaz cam stickerlı bir telefonun düşünce kırılması. mi mix öyle birşey :) anladığım kadarıyla sende yok bu markadan sanırım. ama yine de teşekkür ediyorum moto z ve g flex telefonlar hakkında verdiğin bilgiler için...

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ama bu bu söylediklerin benim derdime hiç derman olmuyor ki :))

düşen telefon elbet bir gün kırılır. o bir gerçek. sorun silikon kılıflı kırılmaz cam stickerlı bir telefonun düşünce kırılması. mi mix öyle birşey :) anladığım kadarıyla sende yok bu markadan sanırım. ama yine de teşekkür ediyorum moto z ve g flex telefonlar hakkında verdiğin bilgiler için...

ben mi mix 2 kullanıyorum şuan balıklama yüz üstü düşürdüm bişey olmadı ama olmayacağı anlamınada gelmez :D bu çerçevelerin incelmesi ekran kırılmasını kolaylastıran bi etken inceldikce dayanım düşüyor eskiden önyüzde plastik kısım olurdu ekranın ve dokunmatiğin cam kısmı biraz içeride kalırdı ve dhaa saglamdı dogal olarak. bu cam ekrnaı komple kaplamaya basladıkca dogal olarak dayanım oranı düştü bi yerden riske girip saglam bi kılıfla kullanmak şart bende şuan bi silikon brde kendi kutusundan cıkan ruber kılıf var suan ruber olanı kullanıyrum gayet memnunum

Oyla:

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Geçmiş olsun..olmuşa çare yok öyle olsaydı böyle olsaydı gerek yok bunlara..arkadaş madur durumda
Ara konuş arkadaşım 350 TL ne çok nede az bir fiyat araştır belki daha hesaplı bulursun tek güzel haber bende mi mix kullanıyorum daha önce ne ekran vardi nede değiştirecek biri...bu yüzden çok canını sikma..
Tekrar geçmiş olsun

Oyla:

DEMOCUAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VEDAT
Cihazım
MI NOTE3
Meslek
SAĞLIK
Konular
2
MI MIX in kamerasinda ne varmis gayet guzel cekim yapiyor mix 2 ile ayni kalitede cihazi kotulemeyin efsane cihaz mi mix rahat bir insan yil 2018 rahat 5 yil kullanilcak cihaz
[doublepost=1529952086,1529951904][/doublepost]Mi mix kullananlara tavsiyem 360 derece kilif kullanın 10 sene kullanırsın ben 360 derece kullaniyorum 6 gb ram 256 gb hafiza makina efsane mix 2den bile daha iyi mi mix kamerada gayet güzel isteyene cekilmis foto gonderebilirim

Oyla:
Üst Alt