Soru Mi mix i kilifsiz kullanmak

erdekli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal IŞIK
Cihazım
Mi mix
Konular
2
Merhaba aranızda mi mix 1 i kilifsiz kullanma cesareti gösteren var mı acaba çok çizilir mi düşerse muhtemelen toz buz olur ince kılıf ne önerirsiniz orijinal kılıfı çok kalın gösteriyor bugün ozelligi gidiyor telefonun

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

madmax59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 2
Konular
11
Merhaba aranızda mi mix 1 i kilifsiz kullanma cesareti gösteren var mı acaba çok çizilir mi düşerse muhtemelen toz buz olur ince kılıf ne önerirsiniz orijinal kılıfı çok kalın gösteriyor bugün ozelligi gidiyor telefonun

Valla ben nillkin flip kapaklı kılıf ile birlikte kullanıyorum başka türlü güvenemiyorum biraz kalın oluyor ama tel büyük düşerse çok şansı yok

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

halanze56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8

Şeffaf kılıf öneririm bu şekilde telefon şıklığı dan pek birşey kaybetmiyor...

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Benim de en büyük arzum kılıfsız kullanmak, yakın zaman da çıkaracağım kılıfı, cihaz çizilmelere karşı son derece dayanıklı, burada sıkıntı yok, ama düşürürseniz geçmiş olsun, kutu içerisinden çıkan kılıf ile düşürüp telefonu hasar gören arkadaşlar var, aslında kılıf sadece bizim içimizi rahatlatıyor, bu telefon düşünce kırılır. Kılıfın bir artısı da kaygan olan seramik kasayı daha rahat tutmanızı sağlıyor, mübarek sabun gibi, elde tutması çok zor, hiç yoktan yan çerçeveler metal olsaymış tutuş daha kolay olurmuş. Ara sıra kılıfı çıkarıp bakıyorum, o an kılıfı fırlatıp atasım geliyor. Bende kılıf var bir bak istersen, düşmelerden korumaz ama...

Satış - Mi mix kılıf + kırılmaz cam + nano cam

Oyla:

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Mixin kameradan sonraki en büyük sıkıntısı bu zaten..öyle arada bırakıyorki biz kullanıcıları..kiflami kilifsizmi diye..
Şu bir gerçek kilifsiz çok başka inanilmaz şık bir telefon..kılıfla çok kaba..napicaz bilmiyorum..bazen kılıflı bazen kilifsiz kullanıyorum..

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
O zaman nano liquid koruyuculara bakmalısın. Sıvı olarak uyguluyorsun telefona ve telefon çizilmelere karşı çok dayanıklı hale geliyor ve telefonu seramik kaplama gibi parlak yapıyor.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Aslında şu yan çerçevelere bir çare bulsak tutuşu daha sağlam yapacak. Ben oralara kaplama almıştım ama tutuşu daha rahat yapsın diye o bile tutmadı orada haha--
[doublepost=1513753676,1513753464][/doublepost]
O zaman nano liquid koruyuculara bakmalısın. Sıvı olarak uyguluyorsun telefona ve telefon çizilmelere karşı çok dayanıklı hale geliyor ve telefonu seramik kaplama gibi parlak yapıyor.

Hocam telefon zaten seramik komple, ve çizilmelere karşı inanılmaz derecede dayanıklı, siz konuyu tam anlayamadınız sanırım, sorun telefonun çok kaygan olması, elde tutmak çok zor.

Oyla:

erdekli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal IŞIK
Cihazım
Mi mix
Konular
2
Aynı duyguları yaşıyorum mi mix 2 de seramik ama yanları halledmisler sanirsam