Soru Mi mix full screen display

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
Mi mix epic rom'un son versiyonuna full scren display ozelligi gelmiş bu ozelligi global stable roma flaslayabilirmiyiz bilgisi olan yardimci olabilir mi ?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Mi mix epic rom'un son versiyonuna full scren display ozelligi gelmiş bu ozelligi global stable roma flaslayabilirmiyiz bilgisi olan yardimci olabilir mi ?
Ben global betanin çıkmasını isterdim ama şu ana kadar rom gelistiren birinde mi mix cihaz olmadığını düşündüğüm için bunu yapabilecek birinin olmadığını düşünüyorum ancak epic rom tarzı bilindik romlara bu özellik gelmiş olabilir

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben global betanin çıkmasını isterdim ama şu ana kadar rom gelistiren birinde mi mix cihaz olmadığını düşündüğüm için bunu yapabilecek birinin olmadığını düşünüyorum ancak epic rom tarzı bilindik romlara bu özellik gelmiş olabilir

Mi mix kullanıcı sayısı çok az gerçekten, nasıl böyle bir telefona duyarsız kalabiliyorlar anlamıyorum gerçekten. Keşke şu işlerden anlasam neler yapardım şu telefona.

Oyla:

tamer0335

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.1
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Mi max 2 alalı 2_3 oluyor güncellemelerde bazen sıkıntı oluyor diyorlar telefonda 3 yerde güncelleme var hangisini indireyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim sistem uygulamalari guncelleyicide 2 güncelleme gelmiş biri mi formdan gelmis birtanede telefon hakkında olan bölümde de var
[doublepost=1516219866,1516219755][/doublepost]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[doublepost=1516219949][/doublepost]

[doublepost=1516220038][/doublepost]Bunlardan hangisini yuklemeliyim sıkıntı olurmu şimdiden teşekkür ederim

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Mi max 2 alalı 2_3 oluyor güncellemelerde bazen sıkıntı oluyor diyorlar telefonda 3 yerde güncelleme var hangisini indireyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim sistem uygulamalari guncelleyicide 2 güncelleme gelmiş biri mi formdan gelmis birtanede telefon hakkında olan bölümde de var
[doublepost=1516219866,1516219755][/doublepost]

[doublepost=1516219949][/doublepost]

[doublepost=1516220038][/doublepost]Bunlardan hangisini yuklemeliyim sıkıntı olurmu şimdiden teşekkür ederim
hepsini güncelle hocam ben çoktan yükledim sorun yok max 2 kullanıcısı olarak söylüyorum

Oyla:

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
arkadaşlar bu smart assistant şeysini nasıl aktive ediyoruz. forumları okudum şöyle bir çin romlarında varmış bu özellik yazıyor. bizimki global rommuş. ben zaten ilgilizce kullanıyorum bu global romu. nette zaten bu özelliğin tanıtım vidolarında hep ingilizce olan romlarda anlatılmış. ben bu saçmalığı anlamadım. yani önce çin romu yükleyip sonra dili ingilizce yapınca olacak mı bu iş..

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
arkadaşlar bu smart assistant şeysini nasıl aktive ediyoruz. forumları okudum şöyle bir çin romlarında varmış bu özellik yazıyor. bizimki global rommuş. ben zaten ilgilizce kullanıyorum bu global romu. nette zaten bu özelliğin tanıtım vidolarında hep ingilizce olan romlarda anlatılmış. ben bu saçmalığı anlamadım. yani önce çin romu yükleyip sonra dili ingilizce yapınca olacak mı bu iş..
smart asist apksı vardı bi araştırın isterseniz ama ben çin romu kurduğum da sadece çince konuşuyordu ayarlarına bakmadım ama

Oyla:
Üst Alt