Rom Mi MIX Epic ROM Pro 7.9.21 MIUI 9 Denedim videolu

burgfb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi mix
Konular
1
Mi mix için yeni Epic rom'u kurdum gayet akıcı 4 ve 6gb versiyonlara uyumlu full Türkçe gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz. Ben böyle bilgilendiren bir video bulamadım ve paylaşayım dedim. Altta linki veriyorum, nasıl indirip kuracağınızı yazıyor. Emeği geçen arkadaşa teşekkürler.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
Mi mix için yeni Epic rom'u kurdum gayet akıcı 4 ve 6gb versiyonlara uyumlu full Türkçe gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz. Ben böyle bilgilendiren bir video bulamadım ve paylaşayım dedim. Altta linki veriyorum, nasıl indirip kuracağınızı yazıyor. Emeği geçen arkadaşa teşekkürler.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Ekran bolme ozelligi varmi ?

Taludze

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Konular
0
Hocam keşke türkçe olarak uygulamalı bi şekilde nasıl yükleneceğini de anlatsaydınız, verdiğiniz linkte herşey ingilizce
yıllardır samsung kullanıyorum ama bu fiyat politikalarından sonra xiaomiye döndüm gayette memnunum
samsungda çok custom rom falan attım olayı biliyorum da, xiaomide tam hakim değilim konuya yardımcı olma imkanınız varmıdır ?

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
Hocam keşke türkçe olarak uygulamalı bi şekilde nasıl yükleneceğini de anlatsaydınız, verdiğiniz linkte herşey ingilizce
yıllardır samsung kullanıyorum ama bu fiyat politikalarından sonra xiaomiye döndüm gayette memnunum
samsungda çok custom rom falan attım olayı biliyorum da, xiaomide tam hakim değilim konuya yardımcı olma imkanınız varmıdır ?
Kurulum gayet basit twrp yukleyip userdata haric herseyi silin ve romu flashlayin bu kadar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Türkçe kurulum anlatımı Sayın Escobar1945 hocamın aşağıdaki konusunda mevcut....

Rom - Epic Rom_HMN4X_mido_v9_7.10.19 Escobar1945

Üst Alt