Sohbet Mi Mix 3

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Selamlar,

İsmim Onur, birkaç gün önce Mi Mix 3 alarak aranıza katıldım. Daha önce uzuuuuunca süreler iPhone kullandım, aralarda LG G2 ve HTC OneX ile Android deneyimlerim oldu, şimdilerde hanımın iP6 iyice ölünce, elimdeki iP7+'ı ona verdim, kendime de bunu aldım. Hiç pişman değilim :)

MIUI güncellemesini soracaktım ama foruma şöyle bi bakınırken ertelenme mevzularını falan okudum.

Telefon global sürüm, MIUI 10.0.11.0 görünüyor ama güncelleme yok diyor kontrol ettiğimde. Bu vesileyle bunu da sormuş olayım :)

Herkese iyi forumlar.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
MiuiTürkiye ailesine hoşgeldiniz yeni cihazınız hayırlı olsun sorunuzu bilgisi olan arkadaşlar cevaplayacaktır

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

beniademden

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi8 Lite 6/128
Konular
3
Hayırlı olsun. Hoşgeldiniz :)

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Selamlar,

İsmim Onur, birkaç gün önce Mi Mix 3 alarak aranıza katıldım. Daha önce uzuuuuunca süreler iPhone kullandım, aralarda LG G2 ve HTC OneX ile Android deneyimlerim oldu, şimdilerde hanımın iP6 iyice ölünce, elimdeki iP7+'ı ona verdim, kendime de bunu aldım. Hiç pişman değilim :)

MIUI güncellemesini soracaktım ama foruma şöyle bi bakınırken ertelenme mevzularını falan okudum.

Telefon global sürüm, MIUI 10.0.11.0 görünüyor ama güncelleme yok diyor kontrol ettiğimde. Bu vesileyle bunu da sormuş olayım :)

Herkese iyi forumlar.
Cihazınızda yüklü olan en son sürüm. Yakında güncelleme gelecektir merak etmeyin. Bu güncelleme işini de fazla kafaya takmayın.
Cihazınızın keyfini çıkarın yeter

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Hoşbulduk, çok teşekkürler.

Koçara Yok kafaya takmaktan değil de, telefonu ithalatçı garantili olarak aldım, biraz şüpheyle yaklaşmıştım IMEI kayıtlı mı, 1 ay sonra patlar mı, şöyle olur mu böyle olur mu falan diye. Biraz bakındım hani sonradan Global'i çakmış olmasınlar diye, baktım telefon geldiğinde kutuda da Global falan yazınca rahatladım.

Forumda daha yeni MIUI versiyonları falan görünce acaba bi problem mi var dedim.

Valla Cuma günü geldi galiba telefon, devamlı kurcalayıp bişeyler yapıyorum, çok sevdim telefonu, keyif çıkarma konusu sorunsuz :)

mazot1tl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Selamun aleykum kiymetli arkadaslar .
Mi max 3 ile aranizdayim .
Samsung note 4 de bize attigi kaziktan sonra samsung a tovbe edip xioami tarikatina katildim umarim burdanda kazik yemeyiz .
ilk kazigi cift hoparlor gorup youtubede sterio sesleri denerken ustume kaynar sular dokulerek yesemde affettim seni max 3 .
Neden max 3 , ekranindan abi baska hic bir nedeni yok birazda makul fiyat sdm 536 ile 660 i hissedecegimi zannetmiyorum yaniliyor olabilirim cahilligime verin .
Simdi kiymetli ustatlara sorularim var lutfen yardimci olun.
1- root yapsam unroot yapip garantide sorun yasar miyim ?
2-ekran cozunurlugunu dpi ile degisirsem elimde patlar mi , abartmamak sartiyla.
3-Cpuz ile baktigimda adreno 512 gorunuyor ama nette 509 bunun nedeni nedir , hatta test menude de 512.
4-Batarya performansi 5500 mah a gore dusuk sanki ?
5- hizli sarji de aktif etmenin bir yolu var mi , root lu veya rootsuz.
Simdiden tesekkur ediyorum , isiniz heeep rast gitsin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt